• نمایندگان ناظر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در هیات مدیره سازمان ها، شرکت ها و موسسات وابسته به شهرداری و کمیسیون ها و کمیته های خارج از شورا

        

       
      ردیف
       
      کمیسیون/کمیته/ستاد/شورا

      عضو منتخب  (آقایان- خانمها)
      1
      کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری
      احسان اصولی صفار- شهناز رمارم
      سید مسعود ریاضی مظلومی- علیرضا شهریاری
      محمد هادی مهدی نیا- احمد نوروزی
      2
      کمیسیون ماده 77
      مجتبی بهاروند-  حمید رضا موحدی زاده
      محمد حسین ودیعی
      3
      کمیسیون ماده 64 تقویم املاک
      محمد حسین ودیعی
      4
      کمیسیون ماده 38 آیین نامه مالی شهرداری
      سید محسن حسینی پویا
      5
      کمیسیون ماده 24 آیین نامه مالی شهرداری
      بتول گندمی
      6
      کمیسیون بند 20 ( شعبه اول)
      احسان اصولی صفار - محمد حاجیان شهری- علیرضا شهریاری
      7
      کمیسیون ماده 7 قانون حفظ و گسترش فضاهای سبز
      غلامحسین صاحبی
      8
      کمیسیون سفرهای خارجی
      محمدرضا حیدری - بتول گندمی - حمیدرضا موحدی زاده
      9
      کمیسیون حمایت و تشویق اعلام کنندگان فساد اداری
      محمدرضا حیدری
      10
      کمیسیون انتخاب مشاورین
      سید مسعود ریاضی مظلومی
      11
      کمیسیون ماده واحده تعیین تکلیف اراضی اختلافی
      سید محسن حسینی پویا
      12
      کمیسیون راهبری ساماندهی اراضی بزرگ مقیاس
      غلامحسین صاحبی - احمد نوروزی
      13
      هیأت مدیره و شورای سازمان اتوبوسرانی
      مجتبی بهاروند
      14
      هیأت مدیره و شورای سازمان پایانه های مسافربری
      مجتبی بهاروند
      15
      هیأت مدیره و شورای سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه
      علیرضا شهریاری
      16
      هیأت مدیره و شورای شرکت بهره برداری قطار شهری
      مجتبی بهاروند
      17
      هیأت مدیره و شورای شرکت قطار شهری
      بتول گندمی
      18
      هیأت مدیره و شورای سازمان حمل و نقل و ترافیک
      شهناز رمارم
      19
      هیأت مدیره و شورای سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی
      رمضانعلی فیضی
      20
      هیأت مدیره شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی
      محمد حسین ودیعی
      21
      هیأت مدیره و شورای سازمان عمران
      سید مسعود ریاضی مظلومی
      22
      هیأت مدیره و شورای سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
      محمدهادی مهدی نیا بتول گندمی
      23
      هیأت مدیره و شورای نمایشگاه بین المللی
      محمد حسین ودیعی
      24
      هیأت مدیره و شورای سازمان زمین و مسکن
      احمد نوروزی
      25
      هیأت مدیره و شورای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
      محمدحاجیان شهری
      26
      هیأت مدیره و شورای سازمان پارکها و فضای سبز          
      شهناز رمارم
      27
      هیأت مدیره و شورای سازمان فردوس ها
      محمد حسین ودیعی
      28
      هیأت مدیره و شورای سازمان مدیریت پسماند
      علیرضا شهریاری
      29
      هیأت مدیره و شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری وفرآورده‌های کشاورزی
      محمدحاجیان شهری
      30 هیأت مدیره و شورای شرکت توسعه گردشگری شهرداری مشهد
      احسان اصولی صفار
      31 هیأت مدیره و شورای سازمان بازآفرینی فضاهای شهری
      احمد نوروزی
      32
      هیأت مدیره سازمان فرهنگی و اجتماعی
      احسان اصولی صفار
      33
      شورای سازمان فرهنگی و اجتماعی
      احسان اصولی صفار
      34
      هیأت مدیره مؤسسه فرهنگی شهرآرا
      احسان اصولی صفار- شهناز رمارم
      35
      شورای مؤسسه فرهنگی شهرآرا
       احسان اصولی صفار- شهناز رمارم- رمضانعلی فیضی
      36
      هیات حل اختلاف مالیاتی
      علیرضا شهریاری- شهناز رمارم- محمدحسین ودیعی
      37
      هیأت امنای بوستانهای بزرگ شهری
      احمد نوروزی
      38
      هیأت امنای مراکز بهداشتی
       علیرضا شهریاری
      39
      کمیته نمای ساختمان
      محمد هادی مهدی نیا
      40
      کمیته انضباطی و رسیدگی به تخلفات موضوع ماده 17 دستورالعمل واگذاری اتوبوس به بخش غیر دولتی
      مجتبی بهاروند
      41
      کمیته بررسی اسناد صلاحیت متقاضیان( موضوع بند ج ماده 6 مصوبه 4/94/3218/ش مورخ 94/03/12 دستور العمل نحوه انتخاب نماینده شرکتهای حمل و نقل درون شهری و حومه)
      مجتبی بهاروند
      42
      کمیته نظارت بر هزینه کرد اعتبارات حاصل از تبصره3 آب و فاضلاب
      سید مسعود ریاضی مظلومی
      43
      کمیته نامگذاری معابر شهری
      احسان اصولی صفار- رمضانعلی فیضی
      44
      شورای حجم
      محمد هادی مهدی‌نیا
      45
      شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی
      احسان اصولی صفار
      46
      شورای راهبردی اعطای نشان مشهد
      سید مسعود ریاضی مظلومی
      حمید رضا موحدی زاده
      47 شورای راهبردی شورای اجتماعی محلات
      شهناز رمارم- رمضانعلی فیضی
      48
      شورای عالی ورزش (مصوبه آیین نامه حمایت از ورزش قهرمانی)
      شهناز رمارم- بتول گندمی
      49
      ستاد بازآفرینی شهری
      احمد نوروزی
      50
      ستاد مبارزه با مواد مخدر
      علیرضا شهریاری
      51 ستاد سیلستگذاری شهر همگان
      سید محسن حسینی پویا- بتول گندمی
      52
      جلسات مذاکره با متصرفین املاک قولنامه ای (صلح نامه)
      سید محسن حسینی پویا

       

      تعداد بازدید :1231
      نام:
      پست الکترونیک:
      شرح نظر:
      کد امنیتی:
       
  •     بازدید کنندگان امروز : 1401    بازدید کنندگان دیروز: 1846    کل بازدید ها : 6,735,722
  • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
    تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد