• پنج شنبه،21 آذر 1398
  • ورود
   
    • نمایندگان ناظر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در هیات مدیره سازمان ها، شرکت ها و موسسات وابسته به شهرداری و کمیسیون ها و کمیته های خارج از شورا

        

       
      ردیف
       
      کمیسیون/کمیته/ستاد/شورا

      عضو منتخب  (آقایان- خانمها)
      1
      کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری
      محمد حاجیان شهری- شهناز رمارم
      سید مسعود ریاضی مظلومی- علیرضا شهریاری
      محمد هادی مهدی نیا- احمد نوروزی
      2
      کمیسیون ماده 77
      سید محسن حسینی پویا- حمید رضا موحدی زاده
      محمد حسین ودیعی
      3
      کمیسیون ماده 64 تقویم املاک
      محمد حسین ودیعی
      4
      کمیسیون ماده 38 آیین نامه مالی شهرداری
      سید محسن حسینی پویا
      5
      کمیسیون ماده 24 آیین نامه مالی شهرداری
      بتول گندمی
      6
      کمیسیون بند 20 ( شعبه اول)
      احسان اصولی صفار - محمد حاجیان شهری- بتول گندمی
      7
      کمیسیون بند 20 ( شعبه دوم)
      سید محسن حسینی پویا- شهناز رمارم- رمضانعلی فیضی
      8
      کمیسیون ماده 7 قانون حفظ و گسترش فضاهای سبز
      محمد حاجیان شهری
      9
      کمیسیون سفرهای خارجی
      محمدرضا حیدری - بتول گندمی - حمیدرضا موحدی زاده
      10
      کمیسیون بهداشت و درمان
      علیرضا شهریاری
      11
      کمیسیون انتخاب مشاورین
      سید مسعود ریاضی مظلومی
      12
      کمیسیون ماده واحده تعیین تکلیف اراضی اختلافی
      سید محسن حسینی پویا
      13
      کمیسیون راهبری ساماندهی اراضی بزرگ مقیاس
      محمد هادی مهدی‌نیا - احمد نوروزی
      14
      هیأت مدیره و شورای سازمان اتوبوسرانی
      مجتبی بهاروند
      15
      هیأت مدیره و شورای سازمان پایانه های مسافربری
      مجتبی بهاروند
      16
      هیأت مدیره و شورای سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه
      علیرضا شهریاری
      17
      هیأت مدیره و شورای شرکت بهره برداری قطار شهری
      مجتبی بهاروند
      18
      هیأت مدیره و شورای شرکت قطار شهری
      محمد هادی مهدی‌نیا
      19
      هیأت مدیره و شورای سازمان حمل و نقل و ترافیک
      شهناز رمارم
      20
      هیأت مدیره و شورای سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی
      رمضانعلی فیضی
      21
      هیأت مدیره شرکت الیت
      محمد حسین ودیعی
      22
      هیأت مدیره و شورای سازمان عمران
      سید مسعود ریاضی مظلومی
      23
      هیأت مدیره و شورای سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
      شهناز رمارم بتول گندمی
      24
      هیأت مدیره و شورای نمایشگاه بین المللی
      مجتبی بهاروند
      25
      هیأت مدیره و شورای سازمان زمین و مسکن
      احمد نوروزی
      26
      هیأت مدیره و شورای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
      حمید رضا موحدی زاده
      27
      هیأت مدیره و شورای سازمان پارکها و فضای سبز          
      محمد حاجیان شهری
      28
      هیأت مدیره و شورای سازمان فردوس ها
      محمد حسین ودیعی
      29
      هیأت مدیره و شورای سازمان مدیریت پسماند
      علیرضا شهریاری
      30
      هیأت مدیره و شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری وفرآورده‌های کشاورزی
      احمد نوروزی
      31
      هیأت مدیره سازمان فرهنگی و اجتماعی
      احسان اصولی صفار- بتول گندمی
      32
      شورای سازمان فرهنگی و اجتماعی
      حمید رضا موحدی‌زاده
      33
      هیأت مدیره مؤسسه فرهنگی شهرآرا
      احسان اصولی صفار- حمیدرضا موحدی زاده
      34
      شورای مؤسسه فرهنگی شهرآرا
      حمیدرضا موحدی زاده- احمد نوروزی احسان اصولی صفار
      35
      سازمان سرمایه گذاری و مشارکتها
      احمد نوروزی
      36
      هیأت امنای مرکز پژوهشهای شورای اسلامی شهر
      سید محسن حسینی پویا محمد رضا حیدری محمد هادی مهدی نیا - محمد حسین ودیعی
      دکتر سید حسین اطهری - دکتر هادی خانیکی
      دکتر عباس شیخ الاسلامی
      37
      هیأت حل اختلاف مالیاتی
      سید محسن حسینی پویا- علیرضا شهریاری محمد حسین ودیعی
      38
      هیأت چهار نفره استان
      محمد هادی مهدی نیا
      39
      هیات بدوی و تجدید نظر کفالت ماده 26 قانون خدمت وظیفه
      رمضانعلی فیضی
      40
      هیات امنای بوستانهای بزرگ شهری
      محمد حاجیان شهری
      41
      کمیته فسخ و خاتمه پیمان
      سید محسن حسینی پویا
      42
      کمیته تایید صلاحیت تأمین کنندگان شهرداری مشهد
      حمیدرضا موحدی‌زاده
      43
      کمیته نظارت بر عملکرد اوراق مشارکت
      محمد حسین ودیعی
      44
      کمیته نمای ساختمان
      محمد هادی مهدی‌نیا
      45
      کمیته تعیین اقلام خارجی
      محمد حاجیان شهری
      46
      کمیته نظارت (مهندسی ارزش)
      سید مسعود ریاضی مظلومی
      47
      کمیته انضباطی و رسیدگی به تخلفات موضوع ماده 17 دستورالعمل واگذاری اتوبوس به بخش غیر دولتی
      مجتبی بهاروند
      48
      کمیته بررسی اسناد صلاحیت متقاضیان( موضوع بند ج ماده 6 مصوبه 4/94/3218/ش مورخ 94/03/12 دستور العمل نحوه انتخاب نماینده شرکتهای حمل و نقل درون شهری و حومه)
      مجتبی بهاروند
      49
      کمیته نظارت بر هزینه کرد اعتبارات حاصل از تبصره3 آب و فاضلاب
      سید مسعود ریاضی مظلومی
      50
      شبکه بین المللی زنان در متروپلیس
      بتول گندمی 
      51
      شورای حجم
      محمد هادی مهدی‌نیا
      52
      شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی
      احسان اصولی صفار
      53
      شورای راهبردی اعطای نشان مشهد
      سید مسعود ریاضی مظلومی
      حمید رضا موحدی زاده
      54
      شورای عالی ورزش (مصوبه آیین نامه حمایت از ورزش قهرمانی)
      شهناز رمارم- بتول گندمی
      55
      ستاد بازآفرینی شهری
      رمضانعلی فیضی
      56
      ستاد مبارزه با مواد مخدر
      علیرضا شهریاری
      57
      جلسات مذاکره با متصرفین املاک قولنامه ای (صلح نامه)
      سید محسن حسینی پویا
      58
      کارگروه تخصصی بازچرخانی آب خاکستری
      محمد حاجیان شهری
      تعداد بازدید :188
      نام:
      پست الکترونیک:
      شرح نظر:
      کد امنیتی:
       
  •     بازدید کنندگان امروز : 6944    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,036,686
  • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
    تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد