• ارسال گزارش به معاونت نظارت، پایش و پیگیری برنامه

   ارسال گزارش به معاونت نظارت، پایش و پیگیری برنامه

   وظیفه معاونت نظارت، پایش و پیگیری برنامه شورای اسلامی شهر مشهد ، نظارت بر اجرای صحیح قوانین و حسن جریان امور در مجموعه مدیریت شهری بویژه شهرداری مشهد می‌باشد .چنانچه شما از نحوه ارائه خدمات مناطق، ستاد، معاونت‌ها، سازمان‌ها و شرکت های تابعه و وابسته شهرداری مشهد، دفاتر پیشخوان شهرسازی و کارگزاران مالی و ملکی مجموعه شهرداری مشهد در زمینه‌های نقض قوانین، عدم انجام وظیفه، اطاله رسیدگی، عدم پاسخگویی یا ضعف در ارائه خدمات ، شکایتی داشته و از این مدیریت خواهان رسیدگی برای احقاق حق خود می‌باشید و یا به عنوان یک شهروند آگاه با حس مسئولیت اجتماعی از سوء جریان اداری نظیر تضییع اموال عمومی، منابع شهری و محیط زیست، وجود فساد و جرم و یا دیگر تخلفات اداری اطلاعاتی دارید، می‌توانید شکایت و یا اطلاعات خود را از این گونه سو جریانات با توجه به رعایت نکات زیر از طریق سامانه ارسال گزارش به معاونت نظارت، پایش و پیگیری برنامه شورا ارسال نمایید تا وفق مقررات به آن رسیدگی شود. بدیهی است اطلاعات ارسالی توسط شهروندان در قالب شکایات و اعلامات از حوزه‌های عنوان شده نزد این مدیریت بصورت محرمانه بایگانی خواهد شد .
   چند توصیه مهم:
   ***  در صورتی که قبلاً شکایتی به معاونت نظارت، پایش و پیگیری برنامه شورا ارسال نموده‌اید و پرونده شما در حال رسیدگی است و یا گزارشی از سو جریان اداری ارایه نموده اید، از ارسال مجدد شکایت یا گزارش خودداری نمایید .
   ***  خواهشمند است در پر نمودن فیلدهای ستاره دار دقت لازم را بعمل آورید و از ارائه اطلاعات مبهم و یا نادرست جداً خودداری نمایید.
   ***  در صورتی که جمعی از اشخاص حقیقی یا حقوقی و یا یک شخص حقوقی به ثبت شکایت در سامانه تمایل دارد می‌بایست مشخصات یک فرد حقیقی را به نمایندگی از اشخاص در فرم شکایت درج شود؛ تا این معاونت بتواند به درخواست رسیدگی نماید .
   ***  پس از وارد کردن مشخصات دستگاه و متن شکایت خود و دیگر اطلاعات مورد نیاز در سامانه، از سوی سیستم یک شماره پیگیری برای شما صادر می‌شود .در نگهداری و عدم افشای این شماره به دیگران توجه نمایید.

    

    

   تعداد بازدید :4402
   محمود صادقی
   09:09  1398/01/19
   پاسخ 5 2
   باسلام اگرعطار الان زنده بود به او میگفتی تو که ایرانی هستی چرا نام عربی داری......؟؟ آخه عزیزم آنچه که باعث خیر دنیا و آخرت ماست (حدیث سلسله الذهب) اگر با آب طلا درهمه معابر هم بنویسند کم است..استفاده از جملات طلایی وراهگشا در هر کجا وبه هر زبانی باشدمحترم است...
   حسن رحیمی
   00:48  1397/08/04
   پاسخ 0 0
   سلام در مورد مجتمع یاس در حاشیه بلوارتوس ودر مجاورت مهدی اباد و روبروی بحراباد مطالب زیر را به اطلاع می رسانم و خواستار بررسی هستم :
   ۱- زمین ان تا انقلاب باغ زیبا بود که مالک ان اقای فاتح بود و به باغ فاتح معروف بود و از زمین های بحراباد محسوب می گردید
   ۲- بعد از انقلاب توسط بنیاد مستعضعفان مصادر شد و بعد ار مدتی به بنیاد شهید واگذار گردید.
   ۳- چند سال بعد شایعه شد که به شهرداری واگذار شده وبا توجه له کمبود شدید فضای سبز قرار شده است که پارک شود
   ۴- بعد از مدتی شهرداری با مشارکت بخش خصوصی مجتمع ۱۳۲۰ واحدی و بیش از ده طبقه در این محل ایجاد کردند که هنوز دایر نشده است.
   ۵- سئوال اینجاست که این محل با توجه به کمبود شدید زیر ساخت ، فضای سبز ، معابر عبور و مرور چگونه از یک باغ به منطقه برج های بلند تبدیل شده و در این پروسه هبچ گونه زیر ساختی حتی برای خود پروژه نیز در نظر گرفته نشده است در حالی که می توانست مشکلات عدیده قبلی را حل نماید؟
   اسکندر
   08:19  1396/04/05
   پاسخ 4 1
   ورودی مشهد از تهران....تابلو دیدم نوشته سلسلله الذهب...لطفآ این اسمو عوض کنید...استفاده از نامهای خلرجی ممنوع میباشه...هرچند نیشابور خیام یا عطار یا .....داریم...لطفآ عوضش کنید
   اسکندر
   08:10  1396/04/05
   پاسخ 2 2
   درود...وارد مشهد از طرف تهران تابلو یه اتوبان نوشته سلسلت الذهب..یه اسم عربی....واثعآ شوکه شدم،.،،استفاده از نامهای غیر فارسی ممنوعه اونم این نهاد،،،لطفآ عوض کنید...،متشکر
   علی پرنیان
   13:03  1396/03/27
   پاسخ 3 0
   سلام
   با تشکر و آرزوی قبولی طاعات
   لطفا نسبت به ایمن سازی زیر گذر های خلوت بزرگراه میثاق اقدام فرمایید. بسیاری از خانم ها از ترس سرقت یا زورگیری ازسطح بزرگراه رد میشوند. که سابقه تصادفات وحشتناک هم بوده
   تشکر
 •     بازدید کنندگان امروز : 1432    بازدید کنندگان دیروز: 3166    کل بازدید ها : 7,015,564
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد