• معرفی و شرح وظایف مدیریت نظارت عالیه

   معرفی و شرح وظایف مدیریت نظارت عالیه و ارزیابی عملکرد

   مدیریت نظارت عالیه و ارزیابی شورای اسلامی شهر مشهد در اجرای وظایف و مسئولیت‌های قانونی خود آماده دریافت هرگونه گزارش و اطلاعات که بتواند این مدیریت را در کشف سوء جریانات اداری ، مالی و تخلفات حوزه‌های مختلف مجموعه بزرگ شهرداری مشهد که به هر نحوه از بودجه شهرداری و یا بعضاً از بودجه عمومی کشور استفاده می نمایند یاری نماید، لذا شهروندان می‌توانند با تکمیل اطلاعات مورد نیاز در قسمت ارسال گزارش به سامانه مدیریت نظارت عالیه، در این امر همکاری نمایند .
   مدیریت نظارت عالیه و ارزیابی شورای اسلامی شهر مشهد دارای سه اداره به شرح ذیل می باشد :
   ***   اداره نظارت و ارزیابی عملکرد سعی در بالابردن سطح کیفی نظارت‌ها و دقت نظر بر عملکرد ستاد، مناطق، معاونت‌ها ،سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و وابسته شهرداری مشهد را دارد و کنترل شاخص‌های ارزیابی عملکرد شهرداری متناسب با فعالیت های مجموعه شهرداری را رصد نموده و در راستای رضایتمندی شهروندان ایفای نقش می‌نماید .
    
   ***   اداره بازرسی مدیریت نظارت عالیه و ارزیابی شورا  اقدام به بازرسی های حضوری از تمامی حوزه‌ها ( ستاد، مناطق، معاونت‌ها ، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و وابسته ) شهرداری مشهد می‌نماید و نسبت به گزارش های واصله به هر نحوه از عملکرد و سوء جریانات و تخلفات احتمالی در شهرداری مشهد در دستور کار خود جهت پیگیری ویژه قرار می‌دهد .
    
    
   ***   اداره پاسخگویی و رسیدگی به شکایات در راستای خدمت به شهروندان مشهد مقدس با توجه به درخواست‌ها و تقاضای خود مبنی بر بهره‌مندی از فرصت مطرح شدن موضوعات خود با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس اقدام به رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاها و اعتراضات شهروندان بر اساس مدارک مستدل می‌نماید که این هدف در پرتو بازدیدحضوری از تمامی مناطق 12،11،10،9،8،7،6،5،4،3،2،1 و ثامن شهرداری مشهد و در سایه ارتباط مستمر با دبیران کمیته‌های نظارتی شماره 5،4،3،2،1 شورامحقق می‌گردد .
         
    

    

   تعداد بازدید :4648
   کورش اتحاد
   16:37  1397/05/06
   پاسخ 7 0
   با سلام بیش از- 45 ایمیل به اعضا ، رییس، کمیسیون های شورای شهر و معاونت اقتصادی شهرداری(آقای محسن زارعیان) زده ام که کد پیگیری و رهگیری دارد. هفته قبل ملاقاتی با جناب آقای دکتر ریاضی عضو محترم شورای شهر داشتم و تمام اسناد و مدارک را هم به ضمیمه در تمامی مکاتبات ارسال کرده ام که کلاه بیش از 5000 سهامدار(کارمند و ...) شهرسازان دشت توس را با استفاده از رانت شهرداری برداشته اند!؟متاسفانه به جز دفتر جناب آقای دکتر ریاضی تماسی واصل نشد
   استدعای رسیدگی و پیگیری دارم
   با تقدیم احترام
   کورش اتحاد
   تلفن تماس(به دلیل شغل ممکن است تلفن در دسترس نباشد)
   09352230929
 •     بازدید کنندگان امروز : 1381    بازدید کنندگان دیروز: 3166    کل بازدید ها : 7,015,513
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد