• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 109
   کد: 30751
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۲/۰۶/۳۱

   آمادگی شورای چهارم برای رفع مشکلات خط 2 قطار شهری مشهد

   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه بازدید صبح امروز اعضای شورا از خط 2 قطاری شهری از آمادگی پارلمان شهری برای رفع مشکلات این خط خبر داد.
   آمادگی شورای چهارم برای رفع مشکلات خط 2 قطار شهری مشهد

    

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد محسن انتظاری با بیان اینکه قطار شهری نقش مهمی در کاهش بار ترافیک دارد، اعلام کرد : اگر مشکلات اقتصادی این پروژه تامین نشود علاوه بر کندی در پیشرفت کار ضرر و زیان آن برای مردم و پیمانکار غیر قابل جبران خواهد بود .

   وی ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته این میزان کار را با توجه به اعتبارات موجود مثبت خواند و تصریح کرد : تامین مالی از جمله موضوعات مهمی است که باید با جدیت بیشتری دنبال شود . محمد حسین جهانبخش دیگر عضو شورای اسلامی شهرمشهد نیز در این دیدار با بیان اینکه این عملیات از حجم بالایی بر خوداراست و ضرورت حمایت شورا را نیاز دارد، خاطر نشان کرد : به مصلحت مردم نیست که به دلیل مشقت های مالی روند اجرایی این پروژه بر روی زمین بماند .

   در ادامه علی اضغر نخعی راد دیگر عضو شورا نیز گفت :شهرداری برای رفع مشکلات باید میزان افزایش هزینه تمام شده پیمانکار در قطار شهری را پیشنها دنماید تا شورا ضمن برررسی آن راهکار حل مشکل را انتخاب نماید تا به سرعت نسبت به حل آن اقدام نماید.

    بیژنی مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد نیز در این بازدیدگفت: طول خط 2 قطار شهری 12/5کیلومتر است که تا کنون 6/5 کیلومتر آن به عمق 18 متر خفاری شده است.

   وی درادامه مسیر خط دو قطار شهری را شامل خیابان طبرسی ایستگاه راه آهن و کوهسنگی دانست و افزود : این خط د رادامه در تقاطع بولوار فضل بن شاذان ادامه یافته و دربولوار فکوری خاتمه می باید .

   وی با اعلام اینکه در صوت تامین اعتبار لازم در سال 94 این خط به اتمام می رسد، خاطر نشان کرد:  اعتبار مورد نیاز برا ی تکمیل هر ایستگاه 15 تا 20 میلیارد تومان می باشد .

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1662    بازدید کنندگان دیروز: 4065    کل بازدید ها : 7,323,609
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد