• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 121
   کد: 30151
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۲/۰۶/۱۹

   استفاده از فرصت قانونی شورای اسلامی شهر بر ای انتخاب شهردار

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه جلسنه علنی شورا در دوه چهارم ازاستفاد از حق قانونی شورا در بازه زمانی سه ماه برای انتخاب شهردار خبر داد و گفت : انتخاب شهردار مشهد با توجه به شرایط ویژه آن نیاز به بررسی و دقت نظر بیشتری دارد .
   استفاده از فرصت قانونی شورای اسلامی شهر بر ای انتخاب شهردار

     کمال سرویها در جمع خبر نگاران ضمن اعلام این مطلب تصریح کرد : در حالیکه هنوز در حال بررسی گزینه های بومی و غیر بومی هستیم نمی توان اعلام کرد به جمع بندی چهارنفر برای معرفی شهردار مشهد رسیده ایم.

   وی با اعلام اینکه پیشنهاد اسامی ده نفر روی میز کار شناسی قراردارد اعلام کرد:در صورت پیشنها د افراد دیگر به این لیست از سوی اعضای شورا این اسامی ممکن است افزایش پیدا کند .

   وی با تاکید بر اینکه رسانه باید به عنوان بازوان اصلی همکار با شورای چهارم به دنبال ایجاد قفضای آرام در شهر باشند، خاطر نشان کرد : خوشبختانه با همگراییی میان اعضای شورای چهارم شهردار انتخاب خواهد شد که نقاط قوت بیشتری نسبت به شهردار قبلی خواهد داشت .

   این مقام مسول در ادامه وجود پیشنهادات و چهره های ملی در میان کاندیدهای پست شهرداری مشهد رد نکرد وگفت : ما به دنبال آن هستیم که فردی توانمند در تمام حوزه های برای تصدی پست شهرداری مشهد انتخاب شود و نمی توان تنها با تکیه بر گزینه های بومی دایره انتخاب شهردا رمشهد محدود کرد . وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه اگرچه افراد توانمند بسیاری در حوزه ی شهری و شهرداری وجود دارد اما اینکه گفته شود تنها گزینه بومی روی میز باشد با توجه به رویکرد اصلی شهر مشهد به عنوان شهری ملی و مذهبی امری نا خوشایند است زیرا دربخشی مواقع شاهد آن بودیم که بعضی از گزینه های بومی شرایط کامل را نسبت به شهردار فعلی ندارند.

   sh

   تعداد بازدید: 121
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 556    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,343,979
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد