• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 93
   کد: 188772
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری:

   تحولات مدیریتی، فکر و ایده‌های جدید را وارد هرمجموعه می‌کند/ شورای شهر، حامی سازمان اتوبوسرانی برای کسب موفقیت‌های روزافزون

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‎‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: بدون شک سازمان اتوبوسرانی شهرداری مورد حمایت شورای شهر قرار خواهد داشت تا بتواند هرروز شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان و کارکنان این مجموعه زحمتکش باشیم.
   تحولات مدیریتی، فکر و ایده‌های جدید را وارد هرمجموعه می‌کند/ شورای شهر، حامی سازمان اتوبوسرانی برای کسب موفقیت‌های روزافزون

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با تقدیر و تشکر از زحمات «سید مهدی حسینی‌پویا»، مدیرعامل سابق سازمان، اظهارکرد: در نخستین روزهای تصدی ریاست کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر با اعتصاب و تجمع اتوبوسرانان مقابل ساختمان شورا مواجه بودیم ولی امروز خوشبختانه این مشکلات به حداقل رسیده و برطرف شده است.

   وی افزود: به همین خاطر به خود فرض می‌دانم قدردان تمامی تلاش‌های انجام شده طی حدود یک سال و نیم اخیر باشم؛ حمایت‌های معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری نیز در این دستاورد پررنگ است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه تغییر افراد در مدیریت‌های مختلف جزو اصول مدیریتی است، تصریح کرد: جابجایی‌ افراد موجب می‌شود فکر و ایده‌های جدید وارد هرمجموعه شده و پویایی بیشتر را به ارمغان می‌آورد.

   بهاروند برای مدیرعامل سابق سازمان اتوبوسرانی و همچنین مدیرعامل جدید آرزوی توفیق داشت و گفت: بدون شک مدیریت جدید این سازمان نیز مورد حمایت شورای شهر خواهد بود تا دستاوردها و موفقیت‌های روزافزون را شاهد باشیم و خدمات‌ مطلوب‌تری به شهروندان و کارکنان سازمان ارائه شود.


    

   تعداد بازدید: 93
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 280    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,943
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد