• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 197
   کد: 188184
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد:

   آشنایی سرمایه‌گذاران با استعدادهای مشهد از فواید مهم نمایشگاه اقتصاد شهری است

   رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر برگزاری قوی نمایشگاه های شهری برای معرفی ظرفیت‌های مختلف مشهد، از مهم‌ترین فواید نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری به آشنایی سرمایه‌گذاران با استعدادهای این شهر اشاره کرد.
   آشنایی سرمایه‌گذاران با استعدادهای مشهد از فواید مهم نمایشگاه اقتصاد شهری است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمد حاجیان‌شهری با تاکید بر اینکه برگزاری نمایشگاه‌ها فی‌نفسه در هر موضوعی کار مناسبی است، گفت: شهر مشهد به دلیل موقعیت خاص خود به لحاظ کلانشهر بودن و دست و پنجه نرم کردن با کمبود منابع مالی برای پیشرفت پروژه‌های عمرانی بزرگ، نیاز به روش‌های بروز تامین مالی از جمله سرمایه‌گذاری بخش خصوصی دارد.

   وی افزود: استفاده از هر مسیر و ابزاری که بتواند باعث جذب سرمایه‌گذار و آشنایی سرمایه‌گذاران با شهر مشهد و زمینه‌های تولید درآمد و سودآفرینی در این شهر باشد کار بسیار مطلوبی است به شرطی که هدف آن مشارکت در پروژه‌های شهری و ارزش آفرینی برای شهروندان و شهر باشد.

   رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: در جذب سرمایه‌گذار باید دقت کرد که نحوه و میزان سرمایه‌گذاری باید به گونه‌ای باشد تا هم اهداف مدیریت شهری تامین شده و هم برای هر سه گروه پای کار یعنی شهرداری، شهروندان و سرمایه‌گذار اصل سودآفرینی لحاظ شده باشد. نکته اصلی که باید در این موضوع مدنظر قرار گیرد آن است که قانون باید در قراردادهای فیمابین به خوبی دیده شود تا مجدداً شاهد پروژه‌های زمین مانده بسیار در سطح شهر نباشیم که هم سرمایه‌گذاران معطل شوند و هم مدیریت شهری.

   حاجیان شهری اضافه کرد: در بحث توسعه فضای سبز و همچنین حوزه خدمات شهری مشهد به خوبی امکان استفاده و جذب سرمایه‌گذاری‌های جدید را داریم و از لحاظ قانونی هیچ مشکلی در میان نیست.
    

   تعداد بازدید: 197
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 655    بازدید کنندگان دیروز: 1822    کل بازدید ها : 6,919,673
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد