• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 117
   کد: 187943
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
   رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد:

   پیگیری احداث 350 هکتار فضای سبز در کمربند جنوبی مشهد

   رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد از پیگیری ویژه این کمیسیون برای احداث 350 هکتار فضای سبز در کمربند جنوبی این شهر در سال جاری خبر داد.
   پیگیری احداث 350 هکتار فضای سبز در کمربند جنوبی مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمد حاجیان شهری در حاشیه کارگروه فضای سبز و منابع پایدار آب با اشاره به اهمیت این مایع حیاتی و لزوم بهره‌وری آن در روند آبیاری بافت‌های سبز شهری اظهارکرد: در این جلسه که با حضور عضو کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، موضوعات مهمی همچون پیگیری اجرای 350 هکتار از فضای سبز کمربند جنوبی به بحث و بررسی گذاشته شد تا در سال جاری در مدار بهره‌برداری قرار گیرد.
   وی با بیان این که کارگروه فضای سبز و منابع پایدار آب یکی از مهم‌ترین کارگروه‌های تابعه کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد است، متذکرشد: رسیدگی به منابع آبی و گونه‌های متنوع گیاهی شهر و همچنین توسعه آن یکی از اصلی‌ترین رویکردهای فعالیت این کارگروه است که تاکنون نیز توفیقات خوبی را داشته است.
   رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: این که چه گونه‌ای در کجای شهر کاشته شود تا در کنار پایداری لازم، مصرف مناسبی از آب نیز داشته باشد، همواره مورد تاکید این کمیسیون بوده است.
   وی اضافه کرد: در همین راستا قرار بر این شد تا شهرداری مشهد نیز یک سری اطلاعات را در این زمینه و همچنین اجرای فضای سبز کمربند جنوبی به صورت داده فیزیکی آماده کند تا درباره آن ها تصمیمات نهایی گرفته شود.
   حاجیان شهری خاطرنشان کرد: اطلاعات خوبی نیز در این جلسه به سمع و نظر عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در خصوص کشف رود و مباحث مربوط به آن رسید.


    

   تعداد بازدید: 117
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2017    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,896
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد