• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 109
   کد: 187646
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس در بازدید از طرح ایستگاه شهروند:

   10هزار دانش‌آموز، آموزش نحوه استفاده صحیح از قطارشهری می‌بینند

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: شرکت بهره‌برداری قطارشهری با برگزاری طرح ایستگاه شهروند، ارائه آموزش نحوه استفاده صحیح از مترو، ویژه دانش‌آموزان 6 تا 10 سال را آغاز کرده است؛ در این طرح، 10 هزار دانش‌آموز شرکت خواهند کرد.
   10هزار دانش‌آموز، آموزش نحوه استفاده صحیح از قطارشهری می‌بینند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند صبح امروز در بازدید از طرح ایستگاه شهروند، ویژه برنامه قطارشهری در حوزه آموزش فرهنگ شهروندی که به منظور ارائه آموزش نحوه استفاده صحیح از مترو توسط دانش‌آموزان برگزار شده است، اظهارکرد: اقدام بسیار ارزشمندی را از سوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد شاهد هستیم و از تمامی تلاش‌های انجام شده قدردانی می‎‌کنم.

   بهاروند با بیان اینکه ارائه آموزش‌هایی که در این دوره شاهد آن هستیم فراتر از وظایف و مسئولیت های تعریف برای شرکت بهره‌برداری قطارشهری است، گفت: سازمان اجتماعی و فرهنگی نیز که مسئول مستقیم فعالیت در حوزه آموزش های فرهنگ شهروندی است، باید در این زمینه همکاری داشته باشد تا تاثیرگذاری و جامعه هدف بیشتری را بتوان تحت پوشش قرارداد.

   وی خاطرنشان کرد: ایستگاه شهروند، ارائه آموزش برای 10 هزار دانش‌آموز، از پیش‌دبستانی تا 10 سال را در هدفگذاری خود پیش‌بینی کرده و در این دوره کلاس‌های تئوری و عملی به آنها ارائه می‌دهد.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در تشریح اهمیت آموزش به کودکان از سنین پایه، گفت: آموزش دانش‌آموزان آثار و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر رده های سنی دارد؛ کودکان تاثیرگذاری خوبی روی والدین دارد که طرح همیار پلیس، مصداق بارزی برای این مدعاست.

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2692    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,802
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد