• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 96
   کد: 11365
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۴/۰۴

   رئیس کمیسیون فنی و عمران شورا ی اسلامی شهرمشهد درحاشیه بازدید از طرح میدان شهدا: ‌تکمیل سا ختمان های اداری تالار شهر تا پایان سال جاری

   رئیس کمیسیون فنی و عمران شورا ی اسلامی شهرمشهد :کمیته ای ویژه برای رسیدگی به سیمای شهر ایجاد می شود

   صبح امروز رئیس کمیسیون فنی وعمران شورای اسلامی شهر در حاشیه بازدید این کمیسیون از پروژه تالارشهر طرح میدان شهداء‌ ‌از تکمیل سا ختمان های اداری تالار شهر تا پایان سال جاری خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورا ی اسلامی شهر مشهد رئیس شورا در ابتدا با بیان اینکه سا ختمان آینده ی شورای شهر در اینجا افتتاح می شود، افزود: پروژه ی تالار شهر جزیئ از طرح میدان شهداء‌محسوب می شودکه نسبت به سایر قسمت ها به علت عبور ایستگاه قطار شهری از زیر این سا ختمان عملیات اجرایی آن با تاخیر مواجه شده است.

   عباس شیر محمدی درادامه با اشاره به اینکه هم اکنون مانع خاصی برای ادامه این پروژه وجود نداردو باید با افزایش شیفت های کاری تا خیر به وجودآمده توسط پیما نکار جبران شود، اظهار داشت: در صورت نیاز به مصوبات جدید شورای شهر آمادگی لازم برای حمایت از این پروژه را دارد.

   در ادامه بازدید رئیس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: سا ختمان تالار شهرمشهد باتوجه به وعده های داده شده توسط شهردار می بایست تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد اما با توجه به پیشرفت فیزیکی موجود شاید تمام بخش های آن بهره بر داری نشود. جواد داوودآبادی ضمن ابراز امیدواری نسبت به اتمام سا ختمان های اداری تالار شهر تا پایان سال تاکید کرد:22 بهمن ماه شاهد افتتاح این مجموعه ها خواهیم بود.

   وی درادامه افزود: با توجه به افزایش قیمت ها این پروژه نیز همچون خط 2 قطار شهری علی رغم قرارداد و پیمان های منعقد شده دارای مشکلات اعتباری است که باید در این زمینه تمهیدات لازم دیده شود.

   و ی درادامه گفت:این پروژه دارای اسناد و ارقام ثبت شده و دقت عمل در حسابرسی درون تشکیلات شرکت مسکن و عمران قدس رضوی به عنوان پیمانکار است که در این راستا می توان مساعدت های لازم را انجام دهیم. وی د رادامه خواستار سرعت بیشتردروند تکمیل طرح میدان شهداء‌ و خط 2 قطار شهری شدو تصریح کرد: باید شرایط به گونه ای دیده شود که عرصه ی میدان شهداء‌به صورت جامع و کامل و پوشش عرصه برای سال آینده قابل بهره برداری باشد.

   وی د رادامه با بیان اینکه به لحاظ کیفیت و اجرای طرح استانداردها ی لازم به کا رفته است، افزود:تاسیسات برق زیاد ی دراین پروژه مصرف می شود و نیز سرمایش و گرمایش آن از جمله موضوعات قابل اهمیت به شما رمی آید، که بر این اسا س به مشاور طرح پیشنهاد شده درراستای مطالعات از سیستم« cchp» که هم تولید برق ، گرمایش و سرمایش دارد استفاده شودتا برق شهری به عنوان انرژی دوم در نظر گرفته شود.

   گفتنی است، مددی معاون طرح اجرای پروژه تالار شهر در ابتدای بازدید به توضیح روند ساخت این پروژه اشاره کرد و اظها رداشت: مساحت زمین این پروژه 4 هزار مترمربع است که با زیر بنای 18 هزار 685 متر مربع تاتیر ماه سال 92 به بهره برداری کامل خواهد رسید.

   و ی همچنین پیشرفت فیزیکی این پروژه را 37 درصد عنوان کرد و افزود: مجموعه شورای شهر نیز با زیر بنای 2هزارو 200متر و با گنجایش 80نفری سالن دیده شده است.

   س/30064

   تعداد بازدید: 96
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2631    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,955
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد