• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 86
   کد: 187400
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
   عضو کمیته نظارتی شماره 5 شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   تلاش پارلمان شهری برای کمک به شهروندان از محل تبصره هشت بودجه

   عضو کمیته نظارتی شماره 5 شورای اسلامی شهر مشهد از تلاش پارلمان شهری برای کمک به شهروندان از محل تبصره هشت بودجه در راستای حل مشکلاتشان خبر داد.
   تلاش پارلمان شهری برای کمک به شهروندان از محل تبصره هشت بودجه

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، احسان اصولی در حاشیه جلسه این هفته کمیته نظارتی شماره 5 شورای اسلامی شهر که با هدف بحث و بررسی برای حل مشکلات منطقه 3 شهری برگزار شد، اظهارکرد: یکی از مهم‌ترین رویکردهای شورای پنجم، رفع مشکلات شهروندان در مناطق و نواحی مختلف و همچنین بازدید میدانی از این مسائل و موضوعات است.
   وی با اشاره به سطح درآمدی پایین شهروندان در مناطق کم برخوردار و پیرامونی متذکرشد: یکی از این مناطق، منطقه 3 شهرداری به حساب می آید که بسیاری از شهروندان ساکن آن با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می‌کنند.
   عضو کمیته نظارتی شماره 5 شورای شهر ادامه داد: ما نیز در جلسات کمیته نظارتی تمام تلاش خود را می‌کنیم که بیشترین سطح حمایت را در قالب‌های مختلف از شهروندان داشته باشیم و در همین راستا مصوبات و اقدامات خوبی در طی دو سال گذشته در این زمینه صورت پذیرفته است.
   وی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در ترکیب کمیته‌های نظارتی که به صورت سالانه انجام می‌شود، بیان کرد: کمیته نظارتی شماره 5 شورای اسلامی شهر مشهد نیز در دوره جدید خود با تغییر دو تن از اعضای خود، همپا با نیازهای شهروندان برای رفع مشکلات آنها گام‌های ارزنده‌ای خواهد برداشت.
   اصولی یکی از سطوح کمک به شهروندان را تبصره هشت بودجه دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی نامناسب بسیاری از ساکنان مناطق کم‌برخوردار، تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آنها خواهیم داشت.

    

   تعداد بازدید: 86
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2594    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,704
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد