• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 153
   کد: 11777
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۰/۰۱/۲۵

   پارکینگ های طبقاتی راه حلی برای رفع مشکل ترافیکی شهر خواهد بود

    پارکینگ های طبقاتی راه حلی برای رفع مشکل ترافیکی شهر خواهد بود

     در شصت و چهارمین جلسه کمسیون مشارکت های کلان اقتصادی شورای اسلامی شهرمشهد بررسی مشارکت شهرداری مشهد با بخش خصوصی در زمینه احداث پروژه تجاری،اقامتی ، مسکونی ، فرهنگی ، تفریحی ، ورزشی و پارکینگ طبقاتی جانباز را در زمینی با مساحت 24500 مترمربع صورت پذیرفت .

   به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد این جلسه که با حضور اعضای کمیسیون مشارکت های کلان اقتصادی شورای اسلامی شهر، کارگروه تخصصی کمسیون و نمایندگان شهرداری مشهد تشکیل شد به بررسی طرح سرمایه گذاری فوق در محدوده بلوار جانباز پرداخت.اعضای کمیسیون با مطالعه و بازبینی شرایط سرمایه گذار و قرارداد به اصلاح و تصویب این پروژه برای طرح در صحن علنی شورا رای مثبت دادند.

   رییس کمسیون مشارکت های کلان اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت : با توجه به شکل ساخت و ساز مراکز تجاری، اقامتی و مسکونی یکی از اولویت های مهم در این پروژه ها ، پارکینگ های طبقاتی است که بایستی برای رفع مشکل تردد و عبور و مرور در تمام مجتمع ها این مورد لحاظ شود. دکتر خواجی اظهار داشت: پروژه تجاری ، اقامتی و مسکونی جانباز با دارا بودن پارکینگ های عمومی و خصوصی با مساحت 168هزار متر مربع می تواند مشکل پارک و تردد در حاشیه خیابان جانباز را که تبدیل به یک معضل شده است را حل کند.

   وی در ادامه افزود: این پروژه با 149هزار 70متر تجاری، 132هزار 48متر واحد اقامتی، 40هزار 60متر واحد مسکونی،49هزار 500متر تاسیسات و 168هزار متر پارکینگ در کل با وسعت 439هزارو650 متر مربع و مشارکت30درصدی شهرداری  با هزینه ای بالغ بر 405میلیارد تومان می تواند یکی از پروژه های سرمایه گذاری خوب در سطح شهر مشهد باشد.

   چوپانکاره

   تعداد بازدید: 153
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2616    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,726
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد