• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 92
   کد: 11775
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۰/۰۱/۱۷

   متکدیان در ایام نوروز جمع آوری شدند

   متکدیان در ایام نوروز جمع آوری شدند

   سی ونمهمین جلسه کمیسیون امور خدمات شهری ومحیط زیست این هفته با بررسی چهار دستور کار در خصوص ستاد استقبال از بهار ، رسیدگی به اموزائران ،ایجاد سازمان زیبا سازی شهرداری مشهد ،رسیدگی به مشکلات ایجاد شده توسط مشاغل زباله ساز و بررسی گزارش عملکرد معاونت خدمات شهری  کار خودراآغاز نمود.

   رئیس کمیسیون خدمات شهری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد افزود:دردستور کار اول به  ارائه گزارش ستاد استقبال از بهار در خصوص زیباسازی شهری ؛ ،میزان ورود زائران امام رضا(ع)،میزان ماندگاری ؛ نحوه خدمت رسانی به زائران  و آمار ورود و خروج نسبت به سال گذاشته پرداخته شد.

   فاطمه غیور خاطر نشان کرد: با توجه به آمار 27/12/88تا 10/1/89 همین تاریخ در پایان سال 1389و 1390میزان ورود زائر و مسافر با 32درصد افزایش روبرو بوده است.

   وی در ادامه به برخی فعالیت های جدید شهرداری در زمینه جمع آوری متکدیان و کودکان خیابانی  درسال 90اشاره و تصریح کرد: ارائه  حمل و نقل مناسب به زائران درکمپ های ورودی شهر علاوه برکاهش بار ترافیک شهری از ورود بیش از 16هزارخودرو به محدوده ترافیکی نیز جلوگیری نمود .

   وی اظهار داشت : کمسیون در دستور کار دوم خودبه بررسی و تشکیل سازمان ویا مدیریت زیبا سازی شهرداری مشهد پرداخت که با توجه به وجود چنین سازمانی در شهرداری های شهرهای هم طراز  و دخیل بودن مجموعه‌های مختلف شهرداری در امر زیبا سازی شهر مشهد با هدف به‌وجود آوردن یک مجموعه پاسخگو و پیگیر ، اعضاء مقررنمودن این پیشنهاد جهت بررسی و امکان سنجی به مرجع ذیصلاح ارجاع تا درصورت لزوم نسبت به تصویب آن اقدام شود.

   رییس کمسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص دستور کار سوم این جلسه نیز گفت : علی رغم تصویب مصوبه ای در خصوص نحوه رسیدگی مشکلات مشاغل زباله ساز در تاریخ5/5/88از سوی شورای اسلامی شهر مشهد ، تا کنون شاهد بروز مشکلات وکار شکنی ها دربرخی ازاین مشاغل بودیم که اعضاءتعیین نمودند با اصلاح بند2-4این مصوبه ؛شهرداری بتوانددر برخورد با خاطیان از سرعت عمل بهتری برخوردار باشد.

   غیور در ادامه افزود : دستور کار چهارم با توجه به گستردگی و نیاز به مطالعه بیشتر برروی آن به جلسه بعدی موکول شد .

   چوپانکار

   تعداد بازدید: 92
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2578    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,688
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد