• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 173
   کد: 11696
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۸/۱۲/۱۸

   انتقاد رئیس کمیسیون حمل و نقل به مکان پیشنهاد شده خط دو قطار شهری مشهد و عملکرد سازمان تاکسیرانی

   انتقاد رئیس کمیسیون حمل و نقل به مکان پیشنهاد شده خط دو قطار شهری مشهد و عملکرد سازمان تاکسیرانی

   انتقاد رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای
   شهر مشهدبه مکان پیشنهاد شده خط دو قطار شهری مشهد و عملکرد سازمان تاکسیرانی

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و خدمات شهری شورای شهر مشهد با انتقاد از مدیریت سازمان تاکسیرانی مشهد، گفت: برخی شرکت‌های تاکسیرانی بین 2 تا 3 هزار تاکسی دارند و در مقابل برخی شرکت‌ها فقط 200 تا 300 تاکسی دارند که تاکسیرانی باید این وضعیت را بهبود بخشد.
   جواد داوود آبادی فراهانی با اشاره به جلسه هفته اخیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر، افزود: شکایات فراوانی در این زمینه به شورا رسیده است که تاکسیرانی باید به صورت پویایی این شرکت‌ها را فعال کند.
   وی همچنین با اشاره به تاکسی بیسیم بانوان تصریح کرد: تاکنون فعال شدن تاکسی بیسیم بانوان به هیچ جایی نرسیده است که به تاکسیرانی تذکر داده شد به فعال‌شدن این بخش با توجه به مصوبات قبلی شورا سرعت بیشتری ببخشد. این عضو شورای شهر ادامه داد: قرار بود تاکسی 133 به بخش خصوصی واگذار شود که با توجه به مشکلاتی که در این راستا به وجود آمد، در حال حاضر این امکان به وجود نیامده است.
   وی همچنین از موافقت کمیسیون حمل و نقل شورای شهر با لایحه شهرداری مبنی بر افزایش قیمت تعرفه تخلفات تاکسی خبر داد. به گفته‌ داوود آبادی از سال 83 تعرفه تخلفات تاکسی‌ها افزایش نیافته است که پایین بودن تعرفه‌های تخلف موجب شده، اثر بازدارندگی برای تاکسیرانان نداشته باشد. مکان منوریل موردتایید نیست
   رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر نیز با ابزار نگرانی از روند تملک اراضی مربوط به خط دو قطار شهری مشهد، به مطالعات منوریل که اجرای آن را در کمربندی شهر تایید کرده اشاره کرد و اظهار داشت: مکان پیشنهاد شده به هیچ وجه مورد تایید ما نیست و بهتر است این پروژه در خیابان‌های منتهی به حرم و یا رینگ اطراف آن اجرا شود.

   تعداد بازدید: 173
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 276    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,722
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد