• چهارشنبه،17 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 1413
   کد: 11692
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۸۸/۱۱/۰۷

   مهندس عباس شیرمحمدی: اگر در فضای پیلوت پارکینگ تامین شود، چه اشکالی برای استفاده بهینه و ساخت واحد مسکونی در این فضا وجود دارد؟

   مهندس عباس شیرمحمدی: اگر در فضای پیلوت پارکینگ تامین شود، چه اشکالی برای استفاده بهینه و ساخت واحد مسکونی در این فضا وجود دارد؟

   از فضای مازاد پیلوت استفاده دیگری جز مسکونی نمی‌توان کرد؛ لذا اگر همین امتیاز را نیز حذف کنیم، قطعا فضای یادشده بلااستفاده می‌ماند و مالکان نیز تخلف می‌کنند.
   مهندس عباس شیرمحمدی عنوان می‌کند: پیش‌تر با مصوبه قبلی شورا به فضای مازاد پیلوت پروانه ساخت داده می‌شد، ولی از زمانی که این مصوبه شورا لغو شده است، مسیر تخلف برای مالکان باز شده و به صورت غیرقانونی در فضای مازاد پیلوت واحد مسکونی ایجاد می‌کنند.این عضو شورای شهر مشهد خاطرنشان می‌کند: شورای شهر حاضر به تصویب این که از فضای مازاد پیلوت استفاده‌ دیگری نشود، نبود، اما زمانی که شورای حل اختلاف به استفاده از فضای مازاد پیلوت رای نداد، مصوبه قبلی شورا مبنی بر استفاده از فضای مذکور برای احداث واحد مسکونی باطل شد. وی ادامه می‌دهد: تنها کاری که برای متخلفان صورت می‌گیرد، جریمه کردن است که در نهایت فرقی در اصل موضوع نمی‌کند و در فضای مازاد پیلوت در هر صورت مالکان، واحد مسکونی ایجاد می‌کنند.شیر محمدی تاکید می‌کند: اگر در فضای پیلوت پارکینگ تامین شود، چه اشکالی برای استفاده بهینه و ساخت واحد مسکونی در این فضا وجود دارد؟وی با اشاره به سال اصلاح الگوی مصرف تصریح می‌کند: چرا در سالی که شعار الگوی مصرف صحیح را می‌دهیم، چنین فضاهایی را بلااستفاده و مردم را هم بلاتکلیف می‌کنیم!؟

   تعداد بازدید: 1413
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 333    بازدید کنندگان دیروز: 3168    کل بازدید ها : 7,147,779
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد