• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 107
   کد: 11388
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۵/۱۱

   فاصله ی زیادی تا تحقق حمل و نقل عمومی مطلوب داریم

   فاصله ی زیادی تا تحقق حمل و نقل عمومی مطلوب داریم

   رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهرمشهد گفت: تا تحقق نقطه مطلوب درنا وگان حمل ونقل عمومی فاصله زیادی داریم.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر مشهد غلامرضا زعیمی با تاکیدبر اینکه به دلیل وجود بسیاری از کمبود ها در توسعه ی حمل و نقل عمومی این شهر با مشکل روبر,هستیم،‌ افزود:در حال حاضر شاهد عدم ارائه خدمات مناسب درزمینه ی سرویس دهی و وجود ازدحام جمعیت در اتوبوس ها هستیم که به دلیل نبود امکانات مناسب در زمینه ی اعتباری به وجود آمده است.

   وی در ادامه با بیان اینکه با خدمات بهتر می توان شهروندان را تشویق به استفاده از این ناوگان کرد، گفت: زمانیکه این سیستم حمل و نقلی بهبود و تو سعه ی بیشتری پیدا کند قطعا می تواند شهروندان بسیاری را به استفاده ی از این وسیله ی نقلیه ترغیب کرد.

   زعیمی در بخش دیگری از سخنان خود به عدم تحقق و عده ی های دولت در زمینه ی اختصاص 400 دستگاه اتو بوس به شهر مشهد اشاره کرد و گفت: بدون کمک دولت نمی توان به بازسازی ناوگان اتوبوسرانی پرداخت .

   وی ادامه داد : اگر و عده های دولت د رزمینه ی تامین ناوگان اتو بو س رانی محقق می شد، شاهد رفع بسیاری از مشکلات این حوزه بودیم .

   وی تاکید کرد در راستای توسعه حمل و نقل عمومی و ایجاد انگیزه برای استقبال از این ناوگان بزودی چند خط ویژه برای بررسی بیشتر در دستور کار کمیسیون قرار می گیرد س/ن 31108

   تعداد بازدید: 107
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2604    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,928
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد