• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 108
   کد: 11386
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۵/۰۷

   پیگیری ساماندهی دکل های مخابراتی درکار گروه ویژه شورای شهر

   پیگیری ساماندهی دکل های مخابراتی درکار گروه ویژه شورای شهر

    کارگروه ویژه ساماندهی دکل های مخابراتی با حضور کارشناسان شرکت مخابرات و نمایندگان شهرداری بر گزارشد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد کارگروه مخابرات و دکل ها صبح دیروز در محل شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد و نماینده شرکت مخابرات با اشاره به اینکه تلفن همراه به عنوان وسیله ای ضروری به شمار می آید، افزود: در برخی مواقع که زمان پیک زائرمحسوب می شود اعتراضات زیادی از سوی مسئولین ، شهروندان و زائران در خصوص عدم آنتن دهی مناسب خطوط صورت می گیرد .

   وی با بیان اینکه شرکت مخابرات به دنبال آن است تا بهترین امکانات و خدمات را به شهروندان ارائه دهد، تصریح کرد: موازی کاری د ربسیاری ا زمواقع موجب هدر رفت سرمایه این شرکت شده است.

   وی د ربخش دیگری از صحبت های خود به نصب آنتن ها در بالای ساختمانها اشاره کرد و افزود: این آنتن ها با رعایت یکسری استاندارها و ضوابط مشخص نصب شده است . در ادامه این موضوع آبسالان، مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد گفت: شهرداری به عنوان حافظ منافع شهر و شهروندان اجازه این را دارد تا فعالیت شرکت های مخابرتی را بررسی و چگونگی عملکرد آنها را مورد پی گیری قرار دهد. و ی همچنین به تشکیل کارگروه ایمنی و سلامت اشاره و خاطر نشان کرد: دراین کار گروه نمایندگانی از سازمانهای مختلف بر اساس قانون فعالیت می کنند.

   وی با اشاره به اینکه ما خواهان کم شدن و ساماندهی آنتن های بی مورد در سطح شهر هستیم نه جمع آوری همه ی آنتن ها بیان کرد: این ساماندهی با هدف کاهش اثرات نامطلوب این آنتن ها بر سلامت شهروندان انجام می شود. در ادامه این موضوع کمال سرویها، نائب رئیس شورا نیز گفت: با توجه به بحث های صورت گرفته میان شرکت مخابرات و شهرداری می توان نتیجه گرفت، شرکت مخابرات می تواند ادعا کند که بهتر از شهرداری می تواند در زمینه راه اندازی دکل ها و آنتن ها ورود پیدا کند وبا استفاده از اهرم های کارشناسانه ساماندهی این امر را در دست بگیرد.

   در پایان مقرر شد، دو هفته زمان داده شود تا شرکت مخابرات بررسی های کارشناسانه خود را در اختیار شورا قرار داده تا تصمیم گیری نهایی صورت گیرد.م/ن31004

   تعداد بازدید: 108
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2714    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,132,038
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد