• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 82
   کد: 11355
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۳/۲۴

   حفظ جزیره ابوموسی تنها با نام گذاری یک خیابان امکان پذیر نیست

   حفظ جزیره ابوموسی تنها با نام گذاری یک خیابان امکان پذیر نیست

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در پنجاه هفتمین اجلاس شورای عالی استانها کشور گفت: تنها نام گذاری یک خیابان برای حفظ ابوموسی کافی نیست.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد عباس شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه با بیان اینکه در مورد ابوموسی ما تاوان بی توجهی های قبلی خود را می دهیم افزود: باید توجه بیشتری به این جزیره شود و صرف یک نامگذاری نمی تواند برای معرفی این جزیره  کافی باشد.

   وی  ادامه داد: در 15 سال گذشته در میان کشورهای منطقه خلیج فارس نامی از دبی به میان نمی آمد اما امروزه این خطه در میان کشورهای دنیا مطرح شده است، ما نیز باید با دادن امکانات ابوموسی را به تمام دنیا بشناسانیم.

   وی با بیان اینکه نباید به نامگذاری اکتفا کنیم زیرا این موضوع  ابتدایی ترین گام  برای توجه به این جزیره ی ایرانی است،  تصریح کرد: برگزاری این  اجلاس فرصتی مناسب برای تبادل نظر و رایزنی در خصوص یکسری مسائل مهم به شمار می آید.

   وی در ادامه بیان کرد: در این اجلاس علاوه بر انتقال تجربیات، یکسری طرح ها به مجلس و هئیت دولت برای بررسی و تصویب ارسال می شود.

   شیرمحمدی از شورای عالی به عنوان عصاره شوراهای کشور یاد کرد و افزود: با چنین جایگاه رفیعی شورای عالی استانها باید همواره دولت و مجلس هماهنگ باشند.

   گفتنی است، یکی از مهم ترین دستور کارهای این اجلاس بررسی نامگذاری یکی از معابر و خیابان های اصلی شهر های کشور به نام ابوموسی بود. س/ن 30066

   تعداد بازدید: 82
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 484    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,645
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد