• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 83
   کد: 11354
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۳/۲۴

   شورای عالی استانها محلی برای تجمیع تجربیات شورا ها است

   شورای عالی استانها محلی برای تجمیع تجربیات شورا ها است

   نماینده قزوین در شورای عالی استانها در خصوص ضرورت برگزاری این اجلاس گفت: یکی ازموضوعاتی که موجب ارتقاء سطح کیفی شوراهای اسلامی می شود تبادل نظر و اطلاعات بین اعضای شورای استانها است.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شواری اسلامی شهر مشهد محمد هادی سعیدی برگزاری اینگونه گرد همایی ها و همایش ها را موجب رفع نواقص و مشکلات شهری و شورایی دانست و اظهارداشت: برگزاری این گونه اجلاس باعت همگرایی هرچه بیشتر شورای استانها و همچنین شفاف سازی یکسر ی مشکلات و طرح ها موجود در کمیسیون های تخصصی می شود.

   وی درادامه گفت: همایش های مختلف بنا به دستور کار جلساتی که دارند باهم متفاوت هستند ولی به طور کلی سطح برگزاری آنها روز به روز بالاتر می رود، زیرا در هر مرحله بنا به مقتضیات زمانی موضوعات متنوعی ارائه می شود.

   سعیدی در ادامه در خصوص انتظارات شورا ها اسلامی شهر ها  از شورای عالی استانها گفت: شورای عالی به عنوان نماینده ی  شوراهای کشور بهتر است که همواره یک نماینده از کلانشهرها دراجلاس داشته باشد تا بتواند از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شود.

   عضو شورای عالی استانها با اشاره به تاثیر شورای عالی در تحقق مدیریت و توسعه شهری گفت: یکی از موضوعات و سیاست هایی که همواره مورد توجه شورای عالی استان ها بوده است تحقق مدیریت واحد شهری و اجرایی شدن آن در بدنه ی مدیریتی شهرداری هااست.

   وی در ادامه بیان کرد: یکی از مواردی که بسیار مورد تاکید بوده و راهکارهای آن نیز در مجلس شورای اسلامی مطرح شده موضوع  تحقق مدیریت شهری است که نیازمند سنجش راهکارهای مختلف است.

   وی در ادامه خاطر نشان کرد: وظایف  دستگاه های خدماتی و شوراها باید مورد ارزیابی قرار گیرد تا به تنیجه گیری مناسب در حوزه ی مدیریت واحد شهری دست پیدا کنیم. م/ن 30067

   تعداد بازدید: 83
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2493    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,817
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد