• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 81
   کد: 11352
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۰۳/۲۳

   اجلاس شورای عالی استانها محلی برای تبادل اطلاعات اعضای شورا های اسلامی شهرهای کشور است

   اجلاس شورای عالی استانها محلی برای تبادل اطلاعات اعضای شورا های اسلامی شهرهای کشور است

   رئیس شورای اسلامی شهرمشهد اجلاس شورای عالی استان ها را محلی برای تبادل اطلاعات و نظرات اعضای شورای های اسلامی شهر های کشور درعرصه ی مدیریت شهر ها و تصویب قوانین و ضوابط جدید دانست .

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد عباس شیرمحمدی در خصوص ضرورت برگزاری این اجلاس گفت: شورا ها برای ارتقاء‌سطح کاری خود و آشنایی با ضوابط جدید نیازمند به برگزاری نشست های مشترک هستند.

   و ی درادامه با بیان اینکه خروجی طرح ها و لوایح این نشست ها به دولت و مجلس ارائه می شود،‌ افزود: اعضای شورای عالی استانها با حضور در این اجلاس به تبادل اطلاعات، ‌تجربه ها و ارائه مسائل و مشکلات خود در حوزه های مختلف و تبیین راه حل هایی مناسب درحوزه ی مسائل شهری می پردازند.

   وی درخصوص ارزیابی عملکرد این اجلاس تصریح کرد: در سال های گذشته اجلاس شورای عالی استانها با توجه به امکانات خود عملکرد مثبت داشته اند اما کمبود امکانات و اعتبارات آن یکسری مشکلاتی را در پی داشته است که باید در قالب طرح و لوایح مورد بررسی قرار بگیرد.

   وی درادامه خاطر نشان کرد: با رفع یکسری از مشکلات و بررسی طرح ها و لوایح مطرح شده در اجلاس و ارائه نتایج آن به مقامات می توانیم در بهبود روند شهرها و یکسان شدن نحوه ی سیاست گذاری آن ها درکشور بکوشیم .م/ن 30059

   تعداد بازدید: 81
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 3772    بازدید کنندگان دیروز: 2849    کل بازدید ها : 7,122,883
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد