• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 102
   کد: 11279
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۰/۱۱/۰۱

   تقاطع غیر همسطح امام حسین در سال 91 به بهره برداری می رسد

   تقاطع غیر همسطح امام حسین در سال 91 به بهره برداری می رسد

    در بازدید رئیس شورای اسلامی شهر مشهدازدو تقاطع غیر همسطح میدان امام حسین و تقاطع غیر همسطح شهید عباسپور مدیر نظارت بر پروژه های عمرانی شهرداری مشهد زمان تحویل کامل پروژه های تقاطع غیر همسطح شهید عباسپورو امام حسین را تیر ماه سال 91 اعلام کرد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد ریحانی در این بازدید با بیان اینکه میدان امام حسین که در شمال شهر مشهد در مرز مناطق 2و3 قرار داردبه صورت سه سطحی طراحی شده که زیر گذراین پروژه در امتداد بزرگراه کمربندی فجر وروگذرآن به صورت شمالی – جنوبی در امتداد خیابانهای آیت ا..عبادی و خواجه ربیع است و حرکات چپ گرد تقاطع و دور برگردان های آن نیز در همکف صورت می گیرد.

   ریحانی همچنین مبلغ کل پروژه را 25 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: باتوجه به حجم پروژه زمان تحویل پروژه مدت زمانی طولانی تری را به خود اختصاص می دهد واین درحالی است که پل کابلی میدان امام حسین سومین پل کابلی کشور به شمار می آید.

   وی همچنین در خصوص تقاطع غیر همسطح شهید عباسپور نیز گفت:پروژه کمربند شرقی مشهد حد فاصل پل غدیر تا میدان شهید عباسپور به طور کلی شامل اجرای یک دستگاه تقاطع غیر همسطح (پل عباسپور)، چهار دستگاه دور برگردان روگذر غیر همسطح و یک دستگاه زیر گذر غیر همسطح به همراه اجرای باندهای اصلی در حدود 5 کیلو متر به همراه کانال جمع آوری آبهای سطحی باند کندرو می باشد. تحصیل اراضی این پروژه در قسمت راست گردها و چپ گردها تقاطع مهم ترین مشکلات پیش روی پروژه می باشد که شهرداری در حال برطرف کردن این مشکلات است.

   این بازدید که با حضورگشایشی معاون فنی شهرداری مشهد انجام شدعباس شیر محمدی رئیس شورا بر تسریع در اجرای پروژه ها و کاهش با رترافیکی موجود درمنطقه تاکید کرد.س/ش2265

   تعداد بازدید: 102
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 913    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,990,261
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد