• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 84
   کد: 11275
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۰/۱۰/۲۲

   در حاشیه بازدید رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از سازمان آتش نشانی بیان شد:میانگین زمان رسیدن به حریق در مشهد به 4 دقیقه رسیده است

   در حاشیه بازدید رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از سازمان آتش نشانی بیان شد:میانگین زمان رسیدن به حریق در مشهد به 4 دقیقه رسیده است

   مدیر عامل سازمان خدمات آتش نشانی و ایمنی شهرداری مشهد گفت:میانگین زمان رسیدن به محل حریق با یک دقیقه کاهش از5 دقیقه به4 دقیقه در سال 90 رسیده است .

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدرئیس  صبح امروز از ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد و مرکز آموزش عالی این سازمان بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های آنها آشنا شد.
   عباس شیر محمدی در حاشیه این بازدید تحولات انجام شده در پنج ساله اخیر توسط شهرداری و سازمان آتش نشانی را در زمینه تجهیز و توسعه شهری مثبت ارزیابی کرد و افزود: در این راستا تحولات چشمگیری در توسعه خدمات آتش نشانی از جمله آموزش جوانان آماده کارو تجهیز لوازم مورد نیاز و آرامش و اطمینان خاطر شهر وندان از جمله این موارد می باشد.

   وی آمادگی شورای اسلامی شهر مشهد در راستا ی تصویب برنامه های تدوین شده سازمان آتش نشانی در قالب بودجه را ازمهم ترین برنامه های این سازمان اعلام کرد و گفت : شورای اسلامی شهرمشهد با در نظر گرفتن اولویت و اهمیت فعالیت ها از سازمان آتش نشانی حمایت می کند.
   در این بازدید مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شورای شهر مشهد  از رشد 41 در صدی ایستگاه های آتش نشانی در مشهد طی چهار سال  اخیر خبر دادو افزود: با توجه به ضریب رشد جمعیت در سالهای اخیر خو شبختانه  شاهد کاهش حریق و حادثه در شهر مشهد بوده ایم.

   وی  همچنین برگزاری کلاس های آموزشی و آشنایی مردم با مسایل مربوط به پیشگیری از حوادث مترقبه را از مهم ترین عوامل این کاهش بر شمرد.

   وی هچنین به تحصیل 75 نفر از کارکنان این سازمان در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد اشاره، و تصریح کرد: ایجاد ارتباط الکترونیکی بین ایستگاه های آتش نشانی سطح شهر و ثبت گزارشات حریق و حادثه به صورت الکترونیکی از  فعالیت های  دیگر این سازمان به شمار می آید.

   وی در ادامه افزود:میانگین زمان رسیدن به محل حریق از سال 84 تا 90 با یک دقیقه کاهش از5 دقیقه به4 دقیقه رسیده است .
   مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد همچنین خاطر نشان کرد: اصناف، ادارات، مدارس و ..... می توانند دروس مربوط به آتش نشانی را در مرکز آموزش عالی این سازمان به کارکنان،  دانش آموزان و دانشجویان خود ارائه دهند. س/ش2261

   تعداد بازدید: 84
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1830    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,897
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد