• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 77
   کد: 11217
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۰/۰۷/۱۴

   توسعه بافت فرسوده آبکوه در گرو تکمیل طرح تفصیلی است

   توسعه بافت فرسوده آبکوه در گرو تکمیل طرح تفصیلی است

    رئیس کمیسیون فنی، عمران و طرح ریزی شهر ی شورای اسلامی شهر مشهد گفت:توسعه بافت فرسوده آبکوه با تکمیل طرح تفصیلی مشهد امکام پذیر است.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد جواد داوودآبادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه در خصوص اعتراض شهروندان منطقه آبکوه نسبت به بلاتکیفی املاک خود، افزود:تا زمانیکه نقشه های اجرایی در طرح تفصیلی مشخص نشود نمی توان ضابطه های توسعه بافت فرسوده در این مناطق را تعیین کرد.

   وی بابیان اینکه با تکمیل طرح تفصیلی بسیاری از کاربری های تجاری و مسکونی مشخص می شود، تصریح کرد:با توجه به اهمیت نوع کاربری ها درصورت تائید نقشه های اجرایی شهروندان نیز می توانند خود در عرصه مشارکت دربهسازی و توسعه بافت فرسوده اقدام کنند.

   وی بااشاره به اینکه تا سطح کاربری و وضعیت موجود بر اساس نوع جمعیت که در آنجا تعریف شده ارائه نگرددامکان تعیین شرایط برای آن منطقه دشوار است. عضو کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص وضعیت املاک شهروندان گفت:شهروندان می توا نند در این منطقه از طریق فروش املاک خود به شهرداری ویا دست نگهداشتن تا زمان تعیین طرح تفصیلی در اجرای هرچه بهتر طرح توسعه بافت فرسوده آبکوه اقدام کنند.س/ش2151

   تعداد بازدید: 77
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1184    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,640,681
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد