• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 92
   کد: 186277
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد در جمع اهالی طرق:

   دفاتر تسهیلگری باید ارتباط خود را با مردم تقویت کنند

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد خواستار ارتباط بیشتر دفاتر تسهیلگری با مردم و اطلاع‌رسانی مستمر در خصوص اهداف و برنامه‌های خود شد.
   دفاتر تسهیلگری باید ارتباط خود را با مردم تقویت کنند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی شب گذشته، با حضور در مسجد امام حسن مجتبی(ع) در محله ایوان طرق، با مردم این محله در خصوص اقدامات شهرداری و شورا در حوزه بافت پیرامونی و نیازهای محلات طرق به گفتگو نشست.

   وی بابیان اینکه در این جلسه خدمات و اقدامات شهرداری و شورای پنجم به مردم گزارش شد، افزود: خوشبختانه در منطقه طرق اقدامات خوبی ازجمله بهسازی و گشایش محور 45 متری محمدآباد به طرق، محور شهید بسکابادی از شهرک باهنر به جاده نظامی و تعریض و آسفالت بولوار شهید رجایی انجام‌شده است. همچنین در خصوص احداث یک زمین چمن مصنوعی به مردم محلی تعهد داده‌ایم که پیگیر اجرای این پروژه هستیم.

   فیضی با اشاره به اینکه در این جلسه مردم محلات شهید رجایی و ایوان طرق خواسته‌های خود را بیان کردند، ادامه داد: طبیعتاً به دلیل محدودیت در اختیارات و توان شهرداری، مهم‌ترین و اولویتدارترین خواسته‌های مردم دسته‌بندی‌شده و از جانب کمیسیون پیگیری خواهد شد.

   به گفته رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر، یک دفتر تسهیلگری در منطقه طرق ایجاد و از مردم خواسته‌شده با این دفتر در ارتباط باشند و خواسته‌های خود را در آنجا مطرح کنند.

   وی در این خصوص گفت: هرچند مدت زیادی از تأسیس دفاتر تسهیلگری نگذشته اما هرچقدر ارتباط و رفت‌وآمد نمایندگان آن‌ها با مردم بیشتر باشد مفیدتر خواهند بود. انتظار ما ارتباط هرچه بیشتر دفاتر با مردم است اما این دفاتر هنوز به میزان انتظار و توقع ما با مردم ارتباط نگرفته‌اند. ما خواهان آن هستیم تا مردم با این دفاتر در ارتباط مستمر و رفت‌وآمد باشند و همه مسائل و مشکلات و خواسته‌های خود را با آن‌ها مطرح کنند.

   وی خاطرنشان کرد: وقتی در منطقه طرق کمتر از 50 درصد مردم از وجود این دفتر خبر دارند حتماً درجایی نقصی وجود دارد. البته اطلاع‌رسانی مستر و بیشتری باید انجام شود ولی مردم این محلات باید بدانند بهترین راه رساندن خواسته‌های خود به گوش مسئولان مرتبط همین دفاتر هستند.

   فیضی ادامه داد: بافت پیرامونی شرق و جنوب شهر در اکثر سرانه‌ها کمبود دارد. در حوزه خدمات شهری و حیطه اختیارات شهرداری، در این مناطق امکانات زیرساختی ورزشی به‌ویژه برای بانوان و فضای سبز با کمبود مواجه است و جای کار بیشتری وجود دارد.

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد تأکید کرد: مردم بیشتر از مدیریت شهری و شهرداری و شورا انتظار دارند و مطالبات مردم همیشه متوجه شهرداری است چه در حیطه اختیارات و وظایف ما باشد و چه نباشد. لذا با توجه به آنکه در موضوعاتی مانند سرانه‌های آموزشی و بهداشتی و درمانی مشکلات زیادی وجود دارد توقع داریم سایر دستگاه‌های خدمات رسان مرتبط در تعامل و همفکری با شهرداری باشند تا بتوانیم از طریق هم‌افزایی امکانات و توانمندی‌ها و داشته‌های همه دستگاه‌ها نیازهای اساسی بافت پیرامونی و کم برخوردار شهر را تأمین کنیم.

   تعداد بازدید: 92
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 440    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,601
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد