• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 111
   کد: 186173
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
   رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   تصویب افزایش ضریب ترافیکی سرویس‌های مدارس مشهد در شورای شهر

   رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد از تصویب ضریب ترافیک ویژه سرویس‌های مدارس پرترافیک در جلسه علنی امروز شورا خبر داد.
   تصویب افزایش ضریب ترافیکی سرویس‌های مدارس مشهد در شورای شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مجتبی بهاروند با بیان اینکه نرخ سرویس مدارس را کارگروه ماده 18 متشکل از تاکسیرانی، آموزش و پرورش و انجمن اولیا و مربیان تعیین می‌کند، گفت: در ابتدای سال تحصیلی نظر این کارگروه افزایش 19 درصدی نرخ تمام سرویس‌ها بود که مورد تصویب شورا قرار گرفت اما در همان ایام به‌دلیل اعتراض برخی رانندگان به بهانه عدم تاثیر ترافیک در نرخ‌گذاری‌ها، کمیسیون ترافیک از کارگروه درخواست جلسه داد.

   وی افزود: در این جلسه مقرر شد بنا به درخواست مدارس، تایید آموزش و پرورش و نهایتا تایید سازمان ترافیک، سرویس مسیرهای پرترافیک تا 10 درصد افزایش نرخ داشته باشند. همچنین در خصوص حق پروانه تاکسیداران که باید به تاکسیرانی پرداخت شود با وجود اینکه قبلا مصوب شده بود چنانچه تا 12 مهر پرداخت شود مشمول 50 درصد تخفیف شوند اما امروز قرار شد این مهلت تا پایان آبان ماه تمدید شود.

   به گفته وی، از این رو تاکسی‌دارانی که تا پایان ماه جاری اقدام به پرداخت حق پروانه نمایند از 50 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد. البته سرویس‌های مدارس استثنایی به‌طور کامل از پرداخت حق پروانه معاف خواهند بود.

   رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد اضافه کرد: در مصوبه دیگری مقرر شده سرویس مدارس استثنایی با اولویت مناطق کم برخوردار تا 15 میلیارد ریال به‌صورت رایگان انجام شود که این مبلغ از محل کمک‌های عام‌المنفعه بودجه شهرداری پرداخت خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 111
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2584    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,694
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد