• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۱
   تعداد بازدید: 130
   کد: 185924
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   تعریف سه پروژه الگوی «محرک توسعه» برای محلات مشهد

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد از تعریف سه پروژه الگوی «محرک توسعه» برای محلات مشهد خبر داد و گفت: گود حاج محمدعلی فخار، شهرک شهید بهشتی و محور طبرسی به رسالت در زمره این پروژه هاست که به شهرداری اعلام کرده ایم و پیگیر تامین اعتبار آن نیز هستیم.
   تعریف سه پروژه الگوی «محرک توسعه» برای محلات مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در حاشیه بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل جدید شرکت بازآفرینی شهری ایران از محلات مورد هدف بازآفرینی شهر مشهد، اظهارکرد: چندی است علاوه بر تاسیس دفاتر تسهیل گری محلات، رویکردی را نیز در راستای تعریف پروژه های الگوی محرک توسعه پی گرفتیم تا فرآیند بازآفرینی محلات مشهد تسریع یابد.

   وی با اشاره به راه اندازی 20 دفتر تسهیل گری در محلات مورد هدف بازآفرینی شهری در مشهد ادامه داد: این دفاتر با هدف تهیه سند محله و بهبود امور بازآفرینی محلات با مشارکت خود شهروندان فعالیت می کند.

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گود حاج محمدعلی فخار را یکی از مهم ترین پروژه های الگوی معرفی توسعه شهر دانست و متذکرشد: به دلیل اختلاف 10 متری این گود با سطح زمین، نیازمند تغییرات اساسی هستیم که از اعتبارات و امکانات فقط مدیریت شهری خارج است و باید بسیاری از دستگاه ها به همت خود ساکنان آن مشکل پیش رو را حل کنند.

   وی با بیان این که بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل جدید شرکت بازآفرینی شهری ایران از این گود نیز در همین راستا صورت پذیرفته است، ابرازامیدواری کرد: با مشارکت بخش خصوصی و همت خود شهروندان و همچنین کمک های دولت بتوانیم این پروژه را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانیم.

    


    

   تعداد بازدید: 130
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2603    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,927
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد