• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۱
   تعداد بازدید: 84
   کد: 185923
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
   معاون وزیر راه و شهرسازی در جریان بازدید از محلات مورد هدف بازآفرینی شهری در مشهد:

   مدیریت شهری مشهد ورودی جدی به موضوع بازآفرینی داشته است

   معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد ورودی جدی به موضوع بازآفرینی داشته است و از اقدامات این مجموعه کمال تشکر و قدردانی را داریم.
   مدیریت شهری مشهد ورودی جدی به موضوع بازآفرینی داشته است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، سیدمحمد پژمان در حاشیه بازدید از محلات مورد هدف بازآفرینی شهر مشهد با قدردانی از تلاش های صورت گرفته از سوی شورای اسلامی شهر مشهد برای تسریع در روند بهبود زندگی شهروندان این محلات اظهارکرد: مهم ترین نمود این توجه مدیریت شهری مشهد را نیز می توان در تاسیس دفاتر تسهیل گری دانست که می توانند تاثیرات به سزایی را در جریان بازآفرینی شهری از خود برجای گذارند.

   وی ادامه داد: با این حال هنوز انتظارات این محدوده های شهری و حجم کاری که باید در این عرصه ها صورت پذیرد بالاست و باید اقدامات متناسب با سازوکارهای تعریف شده اجرایی شود.

   معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به ایجاد مکانیزم هیئت های اجرایی برای تسریع در روند بازآفرینی متذکرشد: با این حال هنوز از این ظرفیت استفاده نشده و باید به این موضوع نیز توجهی ویژه شود.

   وی تولید مسکن پشتیبان را یکی از مهم ترین بخش های مبحث بازآفرینی دانست و بیان کرد: در همین راستا این واحدها می تواند یا به طور موقت و یا دائم از طریق تهاتر با ذینفعان این موضوع در اختیار مردم قرار بگیرد که در این زمینه تاکنون کار 2300 واحد آغاز شده است.

   پژمان به بازدیدهای خود از محلات طرق و گود فخارها نیز اشاره کرد و گفت: شهرداری مشهد انگیزه بسیار خوبی در زمینه بازآفرینی دارد و در همین راستا ایجاد دفاتر تسهیل گری می تواند کمک بسیار خوبی به مجموعه مدیریت شهری داشته باشد.

   وی تاکید کرد: همچنین برای جلوگیری از همپوشانی های موجود به استانداری ها و سایر سازمان ها اعلام کردیم که کار راه اندازی دفاتر فقط از طریق شهرداری ها صورت پذیرد تا بتوانیم بهترین نتیجه را در این حوزه اخذ کنیم. 

   تعداد بازدید: 84
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2637    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,961
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد