• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 115
   کد: 185731
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس:

   معابر مشهد به نام مبارک 390 شهید دانش‌آموز مزین خواهند شد

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس گفت: 390 دانش‌آموز مشهدی در دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند، که 150 کوچه و خیابان شهر به نام متبرک این شهدای عزیز مزین شده و مابقی نیز براساس برنامه منسجمی که پیش‌بینی شده، نامگذاری خواهند شد.
   معابر مشهد به نام مبارک 390 شهید دانش‌آموز مزین خواهند شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی ظهر امروز و در یادواره کشوری شهید حسین فهمیده و 36 هزار شهید دانش‌آموز که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، با تسلیت ایام سوگواری پایان ماه صفر، اظهارکرد: ایثارگری، مقاومت و ایستادگی، شاخص‌ترین و ماناترین مقوله‌هایی هستند که از شهدای عزیز برای همه ما به یادگار مانده است.

   وی با تشکر از مدیریت نمایشگاه بین‌المللی مشهد که با زحمت و تلاش خود به بهترین شکل این یادواره را برگزار کردند، گفت: زنده‌نگه داشتن نام و یاد شهدا تکلیفی است که پیوسته بر خود فرض می‌دانیم و در این مسیر باید ساعی باشیم.

   اصولی در ادامه با بیان اینکه شهر مشهدمقدس دارای 390 شهید دانش‌آموز است، تصریح کرد: شورای شهر مشهد و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی موفق شده 150 کوچه و خیابان شهر را به نام متبرک این شهدای عزیز مزین کند؛ نام مبارک 240 شهید دانش‌آموز دیگر باقی مانده که در یک برنامه‌ریزی منسجم، محل سکونت والدین شهید و یا نزدیک‌ترین نقطه به آن را به نام ایشان نامگذاری خواهیم کرد.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس گفت: در بین اقشار مختلف، شهدای دانش‌آموز ترس و بیم خاصی را در دل دشمن ایجاد می‌کنند که علت آن، اتصال نسلی است که آنها دارند و نام آنها باید همیشه بر تارک شهر بدرخشد.
    

   تعداد بازدید: 115
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2066    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,133
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد