• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 120
   کد: 185725
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در بازدید از ایستگاه‌های استقبال از زائر:

   همه دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف، پای کار خدمت به زائران رضوی

   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس گفت: امروز شاهدیم که تمام دستگاه‌های های اجرایی، سمن‌ها، آحاد مختلف مردم و ... برای خدمت رسانی به زائران رضوی، در ایام پایانی ماه صفر که اتفاقی ملی و مذهبی است، گرد هم جمع آمده‌اند و امیدواریم میزبانی شایسته‌ برای عزاداران امام مهربانی‌ها باشیم.
   همه دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف، پای کار خدمت به زائران رضوی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضان‌علی فیضی در حاشیه بازدید از ایستگاه‌های استقبال از زائر مستقر در ورودی های شهر مشهد، ضمن تسلیت ایام رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام‌حسن(ع) و امام‌رضا(ع)، اظهار کرد: آنچه که در بازدیدها کاملا مشهود و محسوس بود، شاهد پای کار آمدن و مشارکت بخش‌های مختلف اجرایی، سمن‌ها و نهادهای مردمی و موکب‌ها و هیئات مردمی و دانشگاه و ... هستیم.

    
   نائب ‌رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و زیارت شورای شهر مشهد با بیان اینکه نظم و هماهنگی این ایستگاه‌ها، رشد بسیار خوبی نسبت ‌به سال‌های قبل داشته است، گفت: این پروژه استقبال از زائران، از یک پروژه منطقه‌ای به سمت پروژه‌ای ملی در حال رشد و نمو است و توانسته حرکتی ملی به خودش بگیرد، به فراخور این رشد و نمو، پشتیبانی‌ها و هماهنگی‌ها و تدابیر هم از افق بالاتری برخوردار می‌شود.
    
   فیضی تصریح کرد: به لحاظ ساماندهی فضا و مکان موکب‌ها، همه امروز  شکل منسجم و منظمی به خود گرفته است و بخش های مختلف و شهروندان با عشق و علاقه و دلباختگی مشغول خدمت به زائران و عزاداران اهل بیت(ع) هستند.

   وی در ادامه گفت: اقدام قابل توجهی که در برخی از ایستگاه‌ها شاهد آن بودیم، این است که از استان‌های دیگر همچون خوزستان هم پای کار آماده‌اند و همراه با مردم استان، برای استقبال و پذیرایی آماده می‌شوند.
    
   فیضی با بیان اینکه ورودی‌های مشهد آمادگی کامل برای استقبال از زائران را دارند، افزود: سعی شده از مشارکت مردمی و ظرفیت خودجوش علاقه‌مندان، برای ساماندهی کارها و خدمت‌رسانی استفاده شود.
    
   فیضی عنوان کرد: تمام نهادها برای خدمت‌رسانی بسیج شده‌اند و امیدواریم میزبان شایسته‌ای برای میهمانان دهه پایانی ماه صفر باشیم. 

   تعداد بازدید: 120
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 446    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,607
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد