• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 80
   کد: 185665
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
   رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد:

   اقدامات موثری در دهه پایانی صفر برای پذیرایی از زائران انجام شده است

   رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اقدامات موثرتری در دهه پایانی صفر برای پذیرایی از زائران به ویژه در حوزه خدمات شهری انجام شده است.
   اقدامات موثری در دهه پایانی صفر برای پذیرایی از زائران انجام شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمد حاجیان شهری با اشاره به آخرین اقدامات و فعالیت‌هایی که برای پذیرایی هرچه مناسب‌تر و بهتر از زائران بارگاه منور و ملکوتی امام رضا(ع) در دهه پایانی صفر در حال انجام است، اظهار کرد: خوشبختانه اهتمام ویژه برای پذیرایی از زائران عزادار امام هشتم شیعیان(ع) در مدیریت شهری مشهد وجود دارد که همین موضوع باعث پذیرایی مناسبی از مهمانان شهر مشهدالرضا(ع) خواهد شد.
   وی با اشاره به آمادگی کامل شهر برای عزاداری روزهای رحلت پیامبر مکرم اسلام(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) ادامه داد: این مناسبت‌های اهمیت ویژه‌ای برای ما مشهدی‌ها و همچنین مردم خوب ایران اسلامی و سایر مسلمانان و شیعیان جهان دارد و از همین حیث باید توجه خاصی در حوزه میهمان‌نوازی در این زمینه صورت پذیرد.
   رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد همچنین به حضور چندصدهزار نفری زائران پیاده دهه آخر صفر در این شهر اشاره کرد و گفت: در همین راستا شهرداری مشهد با برپایی ایستگاه‌های استقبال از زائر و حمایت از موکب‌های مردمی، گام ارزنده‌ای را در جهت پذیرایی از زائران پیاده حضرت رضا(ع) برداشته است.
   وی اضافه کرد: همچنین در حوزه اسکان و حمل و نقل درون و برون شهری نیز شورای اسلامی شهر مشهد با اهتمام ویژه خود، برنامه‌های مختلفی را برای زائران ایام پایانی صفر تدارک دیده است.
   حاجیان شهری خاطرنشان کرد: بر اساس گزارشاتی که به مجموعه شورای اسلامی شهر مشهد رسیده تاکنون روند پذیرایی از زائران و آمادگی برای زیارت مناسب آنها مطلوب بوده و امیدواریم تا پایان این مراسم بزرگ نیز این آمادگی در حد بالای خود باشد.

    

   تعداد بازدید: 80
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1704    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,771
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد