• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 109
   کد: 185492
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
   عضو کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   سیستم جدید دوچرخه‌های عمومی بکارگرفته خواهد شد/ آنالیز اصلاحی در دستورکار شهرداری برای استفاده از پارکینگ‌های هوشمند

   عضو کمیسیون عمران، حمل ‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: سیستم جدید دوچرخه‌های عمومی که تا پایان سال شاهد بهره‌برداری آنها خواهیم بود، با سازوکار پیشین کاملا متفاوت است و دوچرخه‌های به روز و مدرن‌تری در ایستگاه‌ها خواهیم داشت که امیدواریم با استقبال شهروندان روبرو شود و به‌عنوان حمل‌ونقلی ارزان و مطمئن شناخته شود.
   سیستم جدید دوچرخه‌های عمومی بکارگرفته خواهد شد/ آنالیز اصلاحی در دستورکار شهرداری برای استفاده از پارکینگ‌های هوشمند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدمسعود ریاضی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد از اقدامات و برنامه‌ریزی‌های شرکت ترافیک هوشمند الیت، اظهارکرد: محور برنامه امروز، توجه ویژه به تکنولوژی‌های نوین حمل‌ونقل پاک و استفاده از اسکوتر و دوچرخه برای عموم شهروندان است تا با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای موبایلی دسترسی بهتری برای آنها فراهم شود.

   ریاضی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و به زودی شاهد اسکوتر و دوچرخه های جدید با سیستم‌های نوین خواهیم بود که در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

   وی خاطرنشان کرد: سیستم جدید دوچرخه‌های عمومی با سازوکار پیشین کاملا متفاوت است و دوچرخه‌های به روز و مدرن‌تری در ایستگاه‌ها خواهیم داشت که امیدواریم با استقبال شهروندان روبرو شود و به‌عنوان حمل‌ونقلی ارزان و مطمئن شناخته شود.

   عضو کمیسیون عمران، حمل ‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس با بیان اینکه اتفاقات خوبی در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود، گفت: در این بازدید تبادل نظرهایی پیرامون سیستم‌های پارکینگ‌های مکانیزه نیز انجام شد که اورهال شده‌اند.

   ریاضی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 14 پارکینگ مکانیزه در سطح شهر داریم که ظرفیت اشغال شده آنها پایین است و متاسفانه درگذر زمان استقبال خوبی از آنها نشده است؛ درصدد هستیم آنالیز اصلاحی انجام شود تا پس از اورهال شدن سایر پارکینگ‌ها، بهره‌وری مناسبی ایجاد کنیم.

    

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 598    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,335,261
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد