• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 124
   کد: 185373
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در همایش «شوق خدمت»:

   ایام پایانی ماه صفر، فرصتی بی‌نظیر برای خادمان رضوی

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس گفت: ایام پایانی ماه صفر همچون اقیانوس پربرکتی است که هرکسی به نسبت وسع و بضاعت خود تلاش می‌کند از برکات آن بهره‌مند شود.
   ایام پایانی ماه صفر، فرصتی بی‌نظیر برای خادمان رضوی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی صبح امروز و در همایش شوق خدمت که به مناسبت آغاز به کار خادمان افتخاری دهه پایانی ماه صفر 1441 در تالار شهر برگزار شد، اظهارکرد: همه ما ساکنان شهر بهشت که مفتخر به زندگی در مجاورت بارگاه منور رضوی هستیم، طی سال بر این خوان پربرکت نشسته و از برکات مادی و معنوی این موهبت الهی برخورداریم.

   وی افزود: طول سال چند مناسبت مشخص وجود دارد که مشتاقان و عاشقان اهل‌بیت(ع) بویژه امام‌مهربانی‌ها به مشهد سفر می‌کنند و این شهر به قدوم آنها متبرک می‌شود ولی ایام پایانی ماه صفر و منتهی به شهادت امام‌رضا(ع) از ویژگی و شرایط خاصی برخوردار است.

   اصولی با بیان اینکه این روزها را میتوان اوج عشق و علاقه و حضور و خدمت دانست، گفت: عده‌ای هستند که سالهای سال است با پای پیاده قدم در راه زیارت می‌گذارند و به عشق وصال امام‌رضا(ع)، رنج سفر و بعد مسافت را به جان می‌خرند.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: زائری که مسافت طولانی را با پای پیاده طی طریق می‌کند و خود را به مشهد می‌رساند، در طول مسیر خلوصی در باطنش شکل می‌گیرد و با خود خلوت می‌کند که همین امر از زائر ویژگی‌هایی می‌سازد که خدمت به او توفیقی مضاعف می‌شود.

   اصولی ایام پایانی ماه صفر را اقیانوس پربرکتی دانست که هرکسی به وسع و بضاعت خود تلاش می‌کند از برکات آن مستفیض شود و در طول سال توشه باارزشی برای خود بردارد.

   وی با خطاب قراردادن خادمان افتخاری دهه پایانی ماه صفر، گفت: بدون شک شما عزیزان، جزو برگزیدگان هستید و امام‌رضا(ع) توجه ویژه‌ای به شما دارد؛ فرصتی مهیا شده تا در این سیل معنویت قرار بگیرید و برداشت متبوع خود را داشته باشید.

   تعداد بازدید: 124
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2788    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,898
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد