• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 97
   کد: 185338
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
   رئیس کمیسیون‌ عمران‌، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد:

   کمبود مسیرهای ویژه دوچرخه در منطقه 10 محسوس است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: منطقه 10 دارای 200 کیلومتر معبر است که تنها 17 کیلومتر در آن مسیر دوچرخه احداث شده و لذا در این خصوص با کمبود جدی مواجه هستیم.
   کمبود مسیرهای ویژه دوچرخه در منطقه 10 محسوس است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، پویش سه‌شنبه های بادوچرخه صبح امروز در منطقه 10 شهرداری مشهد برگزار شد.

   مجتبی بهاروند، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد پس از رکاب‌زنی حدفاصل ابتدای بلوار امامیه تا ساختمان شهرداری منطقه 10، به گفتگو با خبرنگارما پرداخت و اظهارکرد: طول معابر این منطقه در حدود 10 کیلومتر است که تنها 17 کیلومتر مسیر دوچرخه احداث شده و لذا در این زمینه با کمبود جدی روبرو هستیم.

   بهاروند با بیان اینکه منطقه 10 یکی از مناطق جدید شهر مشهد محسوب می‌شود، گفت: متاسفانه دوچرخه‌سواری از نگاه شهرسازان ما مورد توجه قرار نگرفته و همزمان با ساخت خیابان‌ها باید ساخت مسیرهای دوچرخه نیز در دستورکار قرار می‌گرفت.

   وی خاطرنشان کرد: در این محدوده شاهد تعدد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی هستیم و همین موضوع سبب شده منطقه 10 بسیار دانشجوخیزی تلقی شود؛ این قشر یکی از بهترین جامع هدف های دوچرخه‌سواری در شهر مشهد میتواند باشد.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در ادامه افزود: امیدواریم با همت شهردار جوان منطقه مسیرهای دوچرخه بیشتری داشته باشیم؛ شورای شهر هم با نگاه حمایتی به این مقوله نگاه خواهد کرد.

   تعداد بازدید: 97
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 779    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,202
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد