• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 163
   کد: 185140
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد در بازدید از بوستان مینیاتوری مطرح کرد:

   سرمایه‌گذار فضاهای توسعه‌ای پارک را در موعد مقرر تحویل دهد/ تداوم نظارت پیوسته معاونت خدمات‌شهری به بوستان‌های سطح شهر

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهدمقدس گفت: سرمایه‌گذار بوستان مینیاتوری موظف است طی 2 سال باقی‎مانده از قرارداد خود، فضاهای توسعه‌ای متعهد شده برای این پارک را آماده و تحویل دهد؛ ساخت فضاهای دیگر همچون سینما و ... در این بوستان منوط به مجوز شورای شهر است.
   سرمایه‌گذار فضاهای توسعه‌ای پارک را در موعد مقرر تحویل دهد/ تداوم نظارت پیوسته معاونت خدمات‌شهری به بوستان‌های سطح شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمد حاجیان‌شهری در حاشیه بازدید از بوستان مینیاتوری مشهد با بیان اینکه این بازدید پس از دریافت برخی گزارش‌ها مبنی بر وجود مشکلاتی در فضای موجود پارک در برنامه قرار گرفت، اظهارکرد: به تازگی برنامه های توسعه‎ای برای این پارک از سوی سرمایه‌گذار به شهرداری ارائه شده و لذا قرار شد در این بازدید از طرح‌ها نیز بررسی شود.

   وی افزود: درخصوص نگهداری فضاهای سبز بوستان تذکرات لازم به سرمایه‌گذار داده شد و پیمانکار جبرانی نیز در کنار سرمایه‌گذار در حال رسیدگی به امور است تا مشکلات هرچه زودتر برطرف شود.

   حاجیان درخصوص فضاهای توسعه‌ای پیشنهاد شده از سوی سرمایه‌گذار نیز گفت: در این پیشنهاد طرح های مختلفی همچون ساخت سینما و فضاهای تفریحی وگذران اوقات فراغت پیش‌بینی شده که تمامی این فضاهای مازاد بر قراردادی که پیشتر منعقد شده باید با نظارت و تصویب شورای شهر و همچنین موافقت کمیته های مربوطه همچون ماده 5 باشد تا تمام حق و حقوقات شهر و شهروندان و شهرداری رعایت شود.

   رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد با بیان اینکه گزارش های مالی سرمایه‌گذار بیانگر درآمد ناچیز از این مجموعه و استقبال کمرنگ شهروندان داشته است، گفت: به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم روزهای مشخصی در هفته، به انتخاب سرمایه‌گذار، شهروندان و مردم بتوانند رایگان از این پارک موضوعی بازدید کنند تا علاوه بر آشنایی با اقدامات و طرح‌های در دست اجرا، همدلی بیشتر آنها را جلب کنیم و سریعتر به اهداف عمرانی بوستان دست یابیم.

   حاجیان با بیان اینکه موارد و تعهدات قید شده در قرارداد سرمایه‌گذار مبنی بر ایجاد فضاهای توسعه‌ای در بوستان مینیاتوری باید تا 2 سال آینده اجرایی شود، افزود: معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد باید نظارت کامل و پیوسته‎‌ای به این پارک و تمام پارک های سطح شهر که به سرمایه‌گذار واگذار شده، داشته باشد و شرایط رصد شود.

   وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم با نگاه حمایتی شورای پنجم شهر مشهد نسبت به سرمایه‌گذاران بتوان منافع برد-برد را برای مردم و آنها شاهد باشیم.


    

   تعداد بازدید: 163
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 413    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,761
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد