• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 145
   کد: 185046
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر:

   پروژه های عمرانی در موعد مقرر به بهره‌برداری خواهند رسید

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر تاکید کرد که این پروژه‌ها در موعد مقرر به بهره‌برداری خواهند رسید و تاکنون نیز بخش زیادی از آنها براساس برنامه زمان‌بندی پیش رفته‌اند.
   پروژه های عمرانی در موعد مقرر به بهره‌برداری خواهند رسید

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد بهمراه جمعی از مدیران شهری صبح امروز از پروژه های عمرانی سطح شهر بازدید کردند.

   رفع معارض‌، اصلی‌ترین اقدام انجام شده در تقاطع آزادگان است

   تقاطع 4سطحی آزادگان واقع در میدان نمایشگاه نخستین پروژه‌ای بود که امروز از آن بازدید شد و بهاروند در خصوص این پروژه اظهارکرد: حدود 2 ماه از آغاز عملیات اجرایی گذشته است و تاکنون بخش عمده‌ای از کارها به جابجایی درختان، تاسیسات و معارض‌ها اختصاص یافته است.
   وی با بیان اینکه نقشه‌ها برای کاهش و به حداقل رساندن تاسیسات معارض دچار تغییراتی شده است، گفت: از جمله این تاسیسات میتوان به شبکه آب و برق اشاره کرد.
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: درخصوص پیش‌بینی مسیرهای انحرافی جلسات متعددی با پلیس راهور برگزار شده است و نقشه‌ها نیز در دستورکار قرار خواهد گرفت.

   جاده حسن‌آباد تا 2 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید

   بهاروند در ادامه به بازدید از جاده حسن‌آباد اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این پروژه با توجه به فعالیت 2 و 3 شیفته کارگران، براساس زمان‌بندی پیش‌بینی شده درحال پیشرفت است و تا 60 روز آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
   وی با بیان اینکه تمام نیازهای پروژه تامین شده و مشکلی وجود ندارد، گفت: ابتدا قرار بود در آیلند میانی جاده صرفا تیرهای چراغ برق نصب شود ولی تصمیم بر این شده تا به منظور زیبایی فضای شهری، آیلند میانی فضای سبز باشد و بلوار داشته باشیم.

   دوربرگردان ابوطالب در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد

   دوربرگردان ابوطالب دیگر پروژه امروز بود که رئیس کمیسیون عمران‌، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد از آن بازدید کرد.
   بهاروند در این خصوص گفت: این پروژه هیچ مشکلی درزمینه های اعتبار، معارض و نقشه ندارد و لذا انتظار داریم در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.


   کال اقبال 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد اشاره‌ای هم کال اقبال در بلوار شهید آوینی داشت و اظهارکرد: آبگرفتگی در زمان های بارش باران، یکی از مشکلات جدی ساکنان این محدوده بوده که با ساخت این کال، مشکل برطرف خواهد شد؛ تاکنون این پروژه 50 درصد پیشرفت داشته و امیدواریم پیش از آغاز بارش‌ها و تا 2 ماه آینده تکمیل شود.


   بلوار خاقانی تا 9 روز آینده به بلوار نماز متصل خواهد شد

   آخرین مقصد برای بازدیدهای امروز، بازگشایی انتهای بلوار خاقانی و اتصال آن به بلوار نماز بود.
   بهاروند با بیان اینکه این محور در موعد مقرر تکمیل و به بهرداری خواهد رسید، گفت: یکی از تاکیدات کمیسیون احداث مسیرهای ویژه دوچرخه در بلوارهای جدیدالاحداث بوده که در این مسیر نیز ایجاد می‌شود. 

   تعداد بازدید: 145
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 884    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,307
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد