• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 157
   کد: 184859
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   منطقه 12، مناسب‌ترین منطقه برای توسعه خطوط دوچرخه است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: منطقه 12 شهرداری یکی از مستعدترین و باظرفیت‌ترین مناطق برای ایجاد خطوط ویژه دوچرخه است و با تامین زیرساخت‌ها میتوان دوچرخه را بعنوان یکی از اصلی‌ترین مدهای حمل‌ونقلی ساکنان محدوده معرفی کرد.
   منطقه 12، مناسب‌ترین منطقه برای توسعه خطوط دوچرخه است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند ظهر امروز از مسیرهای ویژه دوچرخه در منطقه 12 شهرداری بازدید کرد.

   بهاروند در حاشیه این بازدید با بیان اینکه منطقه 12، منطقه‌ای جدید در شهر مشهد محسوب می‌شود و از خیابان های بزرگ و امکانات خوبی برخوردار است، اظهارکرد: ایجاد مسیرهای دوچرخه در این محدوده بسیار راحت‌تر از سایر نقاط همچون مرکز شهر است چراکه پیاده‌رو‌ها عریض بوده و با بافت های تجاری و محدودیت های کمتری روبرو هستیم.

   وی در ادامه گفت: خوشبختانه شورای پنجم شهر مشهد توجه ویژه‌ای به موضوع دوچرخه دارد و برهمین اساس شهردار نیز روی آن متمرکز شده است.

   بهاروند با بیان اینکه در اصلاح بودجه سال جاری و بودجه سال آینده اعتبار مناسبی برای توسعه خطوط دوچرخه و اتصال آنها به یکدیگر مدنظر قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: منطقه 12 شهرداری مشهد از پتانسیل بسیار خوبی در این خصوص برخوردار است که با تامین زیرساخت های مورد نیاز، در سال های آینده ساکنان می‌توانند با دوچرخه تردد کنند.

   تعداد بازدید: 157
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 52    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,715
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد