• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 148
   کد: 184539
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   دسترسی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی حق همه شهروندان است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: دسترسی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی و ایجاد شرایط مطلوب در سفرهای درونشهری را حق همه شهروندان می‌دانیم و بر همین اساس امروز از دو خط 43 و 41 بازدید داشتیم و مقرر شد تمهیدات ویژه در این خصوص اندیشیده شود.
   دسترسی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی حق همه شهروندان است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند، ظهر امروز بهمراه جمعی از مدیران حوزه حمل‌ونقل و ترافیک شهر مشهد در پی درخواست های مردمی از خطوط 43 و 47 سازمان اتوبوسرانی بازدید کردند.

   بهاروند در پایان این بازدید به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: دسترسی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی و ایجاد شرایط مطلوب سفرهای درونشهری برای شهروندان پیوسته مورد توجه مدیریت شهری مشهد بوده و باید برای همگان فراهم باشد.

   وی افزود: بازدید امروز پیرو درخواست ساکنان خیابان های حسینی محراب و نظام‌دوست در برنامه قرار گرفت تا از نزدیک با مشکل شهروندان آشنا شویم و تصمیم لازم اتخاذ شود.

   بهاروند خاطرنشان کرد: در خیابان حسینی محراب اکنون 30 دستگاه مینی‌بوس در حال جابجایی شهروندان هستند و ساکنان درخواست داشتند که در زمان های تدابیر ویژه اندیشیده شود.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: با توجه به عرض کم خیابان امکان تردد اتوبوس وجود ندارد و لذا قرار شد در زمان های اوج با افزایش تعداد مینی‌بوس‌ها، رفاه شهروندان را داشته باشیم.

   بهاروند درخصوص خیابان نظام‌دوست نیز تصریح کرد: امتداد این خیابان اخیرا توسط شهرداری آسفالت و دسترسی ایجاد شده است لذا ساکنان درخواست خط اتوبوس داشتند که مقرر شد سازمان اتوبوسرانی و شورای اجتماعی محله بررسی های لازم را انجام دهند و اقدام مقتضی نیز بر همین اساس انجام خواهد شد.

   تعداد بازدید: 148
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 100    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,763
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد