• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 81
   کد: 183820
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
   رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد در بازدید از ایستگاه های آتش‌نشانی:

   پیشگیری، اولویت کار در حوزه ایمنی باشد

   رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد گفت: شورای شهر مشهد و مدیریت شهری پیوسته در جهت تامین تجهیزات مورد نیاز آتش‌نشانی تلاش کرده ولی آنچه که حائز اهمیت بوده، تلاش در جهت پیشگیری از وقوع حوادث است که باید در اولویت حوزه ایمنی قرار گیرد.
   پیشگیری، اولویت کار در حوزه ایمنی باشد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمد حاجیان شهری شب گذشته و در حاشیه بازدید از ایستگاه های 23 و 31 آتش‌نشانی با تبریک هفته ایمنی و آتش‌نشانی، اظهارکرد: آتش‌نشانان ما به لحاظ شخصیتی و عملکرد در بین کلانشهرهای کشور از جایگاه بسیار ویژه‌ای برخوردارند که باید آن را حفظ کرد و ارتقاء بخشید.

   وی در ادامه تاکید کرد: کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد در حوزه مسائل رفاهی و فنی و ایمنی آتش‌نشانان از هیچ تلاشی مضایقه نخواهد کرد، چراکه این اقدام موجب عملکرد بهتر مجموعه در ارائه خدمات و همچنین رضایت خاطر شهروندان می‌شود.

   حاجیان شهری با بیان اینکه سال گذشته وعده نامگذاری ایستگاه های آتش‌نشانی به نام شهدای آتش‌نشان و همچنین توجه ویژه به جانباختگان و صدمه‌دیدگان حوادث آتش‌نشانی عملیاتی و پیگیری کرده است، گفت: امیدواریم با کمک هم شرایطی را ایجاد کنیم که خدمات موثری به شهروندان مشهدی داشته باشیم.

   رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد در ادامه گفت: شورای شهر و شهرداری پیوسته درصدد است بهترین تجهیزات را برای سازمان آتش‌نشانی فراهم آورد و نیروی انسانی راهم افزایش دهد تا هرچه سریعتر سر حادثه برسیم ولی باید در جهت جلوگیری از حادثه گام برداریم چراکه از خرید تجهیزات نیز بسیار اهمیت بالاتری دارد.

   حاجیان شهری افزود: بدون شک با تیم مدیریتی و نیروی های خبره این سازمان، شاهد تحقق این مهم خواهیم بود تا پیشگیری در اولویت کار مباحث ایمنی و آتش‌نشانی قرار گیرد.

   تعداد بازدید: 81
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1142    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,990,490
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد