• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 104
   کد: 183799
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در حاشیه پویش ‌سه‌شنبه های بادوچرخه:

   رینگ دوچرخه‌سواری در منطفه 5 ایجاد خواهد شد

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: استقبال شهروندان از دوچرخه در منطقه 5 بسیار قابل توجه است و لذا درصدد هستیم با تکمیل مسیر و رینگ دوچرخه در این منطقه، زیرساخت لازم را فراهم آوریم.
   رینگ دوچرخه‌سواری در منطفه 5 ایجاد خواهد شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند و علیرضا شهریاری، دو عضو شورای شهر بهمراه جمعی از مدیران شهری، در ادامه طرح سه‌شنبه های با دوچرخه در مناطق، صبح امروز حدفاصل میدان پنجراه تا ساختمان شهرداری منطقه 5 را رکاب زدند.

   بهاروند، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در پایان این دوچرخه‌سواری به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: استقبال شهروندان از دوچرخه در منطقه 5 بسیار خوب است و لذا باید توجه ویژه‌ای نسبت به تامین و فراهم آوردن آوردن زیرساخت های لازم در این خصوص مبذول شود.

   وی با بیان اینکه اولین مسیر دوچرخه در منطقه 5، سال 97 منطقه 5 در بلوار چمن احداث شده است، گفت: ایجاد رینگ دوچرخه‌سواری در منطقه نیز در دستورکار امسال قرار گرفته تا علاوه بر تکمیل رینگ، به مسیرهای دوچرخه منطقه 4 نیز متصل شوند؛ همچنین در بوستان وحدت نیز مسیرهای ویژه دوچرخه بانوان احداث شده است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در ادامه افزود: متاسفانه تردد با دوچرخه در خیابان های مشهد بسیار خطرناک است و لذا باید مسیرهای ویژه دوچرخه ایجاد کنیم و پیوستگی میان این مسیرها شکل گیرد.

   تعداد بازدید: 104
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1576    بازدید کنندگان دیروز: 4065    کل بازدید ها : 7,323,523
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد