• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 112
   کد: 183625
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
   رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد:

   آتش‌نشانی مشهد رو به پیشرفت است

   رئیس کمیسیون خدمات شهری بهداشت سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد ضمن گرامیداشت روز ایمنی با تقدیر از همه پرسنل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: با تغییرات مثبت ایجاد شده در سازمان، آتش نشانی مشهد رو به پیشرفت است.
   آتش‌نشانی مشهد رو به پیشرفت است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد محمد حاجیان شهری با بیان آنکه آتش نشانی شغل بسیار پر فشار و پر استرس است گفت: آتش‌نشان‌ها جان خود را به خطر می‌اندازند تا جان سایر انسان‌هارا نجات دهند. این خدمت نیازمند نیروهایی بسیار پرتوان جسور و دارای روحیه بالا است که امیدواریم تمام پرسنل آتش آتش‌نشانی ما این خصوصیات را دارا باشند.

   وی ضمن آرزوی سلامت و تندرستی و دوری از هرگونه آسیب و زخم جسمی و روانی برای تک‌تک اعضای سازمان آتش نشانی مشهد افزود: با توجه به گزارش‌های دریافت شده از مدیریت سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد و با عنایت به تغییر نگرش و رویکرد این سازمان به سبب تغییر مدیریت آن، به ‌نظر می‌رسد که تغییرات خوبی درون سازمان به وقوع پیوسته و امیدواریم این تغییرات همچنان در مسیر مثبت ادامه یابد.
   رئیس کمیسیون خدمات شهری بهداشت سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر اینکه امروز شاهد آن هستیم که آتش‌نشان‌ها با روحیه بسیار بهتری مشغول خدمت هستند، تصریح کرد: علاوه بر امکانات جدیدی که به مجموعه سازمان افزوده شده در کمیسیون نیز در پی آن هستیم هرگونه فناوری جدید را در صورت امکان تامین و در اختیار سازمان قرار دهیم تا بتوانند با کیفیت بهتر به شهروندان و زائران امام رضا(ع) ارائه خدمات نماید.
   حاجیان شهری در خصوص توسعه ناوگان و پایگاه های سازمان گفت: ایستگاه‌های جدیدی که قرار بود امسال تاسیس و راه‌اندازی شود حتماً با پیگیری و ممارست ما و شهرداری در سال جاری به انجام خواهد رسید چراکه بر اساس برنامه‌ عملیاتی باید تا پایان سال جاری 3 ایستگاه را به بهره‌برداری برسانیم.

   رئیس کمیسیون خدمات شهری بهداشت سلامت و محیط زیست شورا شب گذشته با حضور در چند عملیات امداد سازمان آتش‌نشانی و یکی از پایگاه‌های خدمات این سازمان از نزدیک بر روند ارائه خدمات آتش‌نشان‌ها نظارت کرده و از پرسنل این سازمان تقدیر کرد.
   حاجیان شهری در ادامه گفت: این روز مهم را به همه شهروندان مشهد و به ویژه پرسنل خدوم، صادق و کم‌توقع سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد تبریک گفته و به جهت احترام و تقدیر از این عزیزان از همه شهروندان و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) تقاضا دارم ضمن نثار دعای خیر و سلامتی برای ایشان از هرگونه اقدام برخی افراد در جهت ایجاد مزاحمت و خلل در مسیر خدمت‌رسانی سریع و مطمئن سازمان پیشگیری نمایند. همچنین از همه رانندگان سطح شهر تقاضا دارم در هنگام مشاهده خودروهای امداد آتش‌نشانی و یا شنیدن آژیر آنها نهایت همکاری را جهت باز شدن مسیرهای امدادی ارائه کنند.
    

   تعداد بازدید: 112
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 829    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,990,177
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد