• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 136
   کد: 183584
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در مراسم افتتاح جاده محمدآباد به طرق:

   طی دو سال اخیر 14 میلیاردتومان برای شهرک طرق هزینه شده است

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهدمقدس گفت: شورای پنجم با جدیت پای‌کار مناطق پیرامونی بوده و طی دو سال اخیر 14 میلیاردتومان برای شهرک طرق هزینه شده و 1.5 میلیاردتومان نیز پروژه های زیرساختی در حال اجراست.
   طی دو سال اخیر 14 میلیاردتومان برای شهرک طرق هزینه شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، صبح امروز و در آیین افتتاح دو پروژه جاده محمدآباد به طرق و همچنین آسفالت باند شمالی بلوار حر، حدفاصل شهرک شهید رجایی تا باهنر، با بیان اینکه ساکنان شهرک طرق مشارکت، همراهی و همیاری را در درازای تاریخ معاصر مشهد، معنا بخشیده‌اند، اظهارکرد: شورای عدالت‌محور پنجم شهر مشهد و مدیریت شهری برآمده از آن، مفتخر به ارائه خدمت، بدون هیاهو و با سمت و سوی عدالت‌محور، آن هم به شکل تمام ساحتی و تمام پهنه‌ای در سراسر مناطق مشهد، از جمله مناطق کم‌برخوردار است.

   فیضی با اشاره به روزهای ابتدای فعالیت شورای پنجم و بازدید کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورا از جاده محمدآباد به طرق، گفت: در این بازدید، پروژه را رها شده دیدیم ولی با همت و تلاش و تکیه بر طرح و برنامه و گفتگو در کمیسیون های تخصصی، امروز شاهد تکمیل و بهره‌برداری این پروژه هستیم.

   وی خاطرنشان کرد: این بزرگراه گوشه ناچیزی از زحمات مدیریت شهری و خادمان شما شهروندان عزیز در مدیریت شهری است.

   فیضی در بخش دیگری از صحبت های خود به استقرار دفاتر تسهیلگری پرداخت و گفت: استقرار این دفاتر در راستای جلب مشارکت شهروندان است تا با کمک شما مردم بتوان گام های تاثیرگذاری در جهت ارتقاء کیفی زندگی ساکنان محلات هدف برداشت.

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد افزود: از دیگر اقدامات انجام شده میتوان به احداث فضای سبز جاده محمدآباد به مساحت یک هکتار و ایمن‌سازی بوستان اقاقیا اشاره کرد؛ زمین چمن مصنوعی طرق نیز با اعتبار 600 میلیون تومانی اجرایی خواهد شد.

   فیضی با بیان اینکه طی دو سال اخیر 14 میلیاردتومان برای شهرک طرق هزینه شده و 1.5 میلیاردتومان نیز پروژه های زیرساختی در حال اجراست، گفت: شورای پنجم با جدیت پای‌کار مناطق پیرامونی بوده و خواهد بود؛ خدمتگذاری به شهروندان مشهدی را افتخار خود میدانیم و مردم غیور طرق نیز شایسته بهترین خدمات هستند.
    

   تعداد بازدید: 136
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2685    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,132,009
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد