• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 95
   کد: 183412
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد در مرکز 137:

   تمرکز حوزه اقتصادی شهرداری به سمت پروژه‌های گذران اوقات فراغت سوق پیدا کند

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس گفت: در خصوص پروژه های حوزه سرمایه‌گذاری سعی کردیم تنوع ایجاد کنیم و کاربری‌ها صرفا به تجاری و ساختمانی محدود نشود چراکه در حوزه تجاری به اشباع رسیده‌ایم و باید به سمت پروژه‌های گذران اوقات فراغت و گردشگری حرکت کنیم تا نیازهای 30 میلیون زائری که بیش از 12 ساعت وقت آزاد دارند، به بهترین شکل پاسخ داده شود.
   تمرکز حوزه اقتصادی شهرداری به سمت پروژه‌های گذران اوقات فراغت سوق پیدا کند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی در ادامه طرح چهارشنبه های پاسخگویی اعضای شورا، در مرکز 137 حضور پیدا کرد و پاسخگوی تماس‌های تلفنی شهروندان بود.
   وی در پایان به گفتگو با خبرنگاران پرداخت و اظهارکرد: مرکز 137 درگاه ارتباطی مدیریت شهری با مردم است و در تماس‌های شهروندان، موضوعات مختلف شهری اعم از مسائل عمومی، محلی و بعضا فردی نیز مطرح شد.

   وی با بیان اینکه شهروندان در تماس‌های مختلف درخواست کردند که به مسائل بین کارفرما و کارگران ورود شود، گفت: یکی از اصول خصوصی‌سازی این است که هرکسی وظیفه تعریف شده در قرارداد خود را به بهترین شکل اجرایی کند و شهرداری صرفا انتظار دریافت خدمات دارد.

   نوروزی خاطرنشان کرد: در عین حال به نسبت وسع خود سعی خواهیم کرد تا حقی از کارگران تضییع نشود ولی در بسیاری از مسائل جزئی همچون بیمه و ... نمیتوان وارد شد چراکه خلاف عرف کارفرمایی است.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس افزود: تماس‌هایی هم مربوط به نرخ‌های مصوب شورای شهر بود ولی شهروندان باید توجه داشته باشند که هزینه‌های شهر از محل دریافت بهای عوارض از شهروندان تامین می‌شود؛ وقتی هزینه‌های شهر چندین برابر شده، ناگزیر به افزایش تعرفه‌ها هستیم چراکه نمی‌توان سطح ارائه خدمات را کاهش داد.

   وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به تشریح سیاست‌های تعریف شده از سوی کمیسیون اقتصادی برای معاونت مرتبط در شهرداری پرداخت و تصریح کرد: امسال خود را محدود به شهرداری نکرده‌ایم و سعی داشته‎ایم اقتصاد شهر، رونق و افزایش ماندگاری زائر و بسترسازی برای اشتغال بیشتر شهروندان را در سیاستگذاری‌های خود مورد توجه قرار دهیم.

   نوروزی با بیان اینکه در سیاست‌گذاری‌ها، شهر را مدنظر قرار خواهیم داد و نه صرفا شهرداری، گفت: در حوزه شهرداری، اعتمادسازی را به‌عنوان اولویت نخست کار خود تعریف کرده‌ایم و در این راستا مشکلات بسیاری از پروژه‌های کلان شهر نیز رفع شده است.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس اظهارکرد: در خصوص پروژه‌های حوزه سرمایه‌گذاری سعی کردیم تنوع ایجاد کنیم و کاربری‌ها صرفا به تجاری و ساختمانی محدود نشود چراکه در حوزه تجاری به اشباع رسیده‌ایم و باید به سمت پروژه‌های گذران اوقات فراغت و گردشگری حرکت کنیم تا نیازهای 30 میلیون زائری که بیش از 12 ساعت وقت آزاد دارند، به بهترین شکل پاسخ داده شود.

    

   تعداد بازدید: 95
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 647    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,291
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد