• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 107
   کد: 183249
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در همایش بزرگ دوچرخه‌سواری:

   پویش های دوچرخه‌ سواری شامل تمامی شهروندان می‌شود

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه پویش های دوچرخه‌سواری شامل تمامی شهروندان می‌شود، گفت: در عین حال سعی خواهیم کرد افراد مسن را هم در کنار خود داشته باشیم و تحقق آن را پیگیری می‌کنیم؛ گرچه امروز هم شاهد حضور این عزیزان بودیم و دوچرخه‌سواری سن و سال نمی‌شناسد.
   پویش های دوچرخه‌ سواری شامل تمامی شهروندان می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند صبح امروز و در حاشیه همایش بزرگ دوچرخه‌سواری که به مناسبت روز جهانی بدون خودرو برگزار شد، ضمن تقدیر از استقبال پرشور و کم‌نظیر شهروندان مشهدی در این برنامه، اظهارکرد: حضور چنین جمعی برای رکابزنی و دوچرخه‌سواری لذت‌بخش است.

   وی با اشاره به آلودگی هوا و معضل ترافیک در شهر مشهد، گفت: چاره‌ای جز روی آوردن به دوچرخه و حمل‌ونقل پاک برای بهبود شرایط نداریم و باید به سمتی حرکت کنیم که مردم هرروز بیشتر تشویق به دوچرخه‌سواری شوند.

   بهاروند در ادامه افزود: مدیریت شهری مشهد به جد درحال فراهم کردن امکانات لازم و گسترش خطوط دوچرخه است تا بهترین شرایط برای شهروندان شهر بهشت فراهم آید.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با تبریک فرارسیدن سال جدید تحصیلی، تصریح کرد: سعی خواهیم کرد به مدارس مختلف سر بزنیم و دانش‌آموزان را به دوچرخه سواری تشویق کنیم و امکاناتی را هم برای فرزندان خود ایجاد خواهیم نمود.

   بهاروند با تاکید بر اینکه پویش های دوچرخه‌سواری شامل تمامی شهروندان می‌شود، گفت: در عین حال سعی خواهیم کرد افراد مسن را هم در کنار خود داشته باشیم و تحقق آن را پیگیری می‌کنیم؛ گرچه امروز هم شاهد حضور این عزیزان بودیم و دوچرخه‌سواری سن و سال نمی‌شناسد.

   تعداد بازدید: 107
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2045    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,924
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد