• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 59
   کد: 183116
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
   رئیس کمیته نظارتی شماره 3 شورای شهر مشهد:

   افزایش سرمایه گذاری های شهری سبب کاهش معضلات اجتماعی می شود

   رئیس کمیته نظارتی شماره 3 شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه افزایش سرمایه گذاری های شهری سبب کاهش معضلات اجتماعی می شود از رویکرد شورا مبنی بر حمایت از سرمایه گذاری های جدید در تمام مناطق شهر مشهد خبر داد.
    افزایش سرمایه گذاری های شهری سبب کاهش معضلات اجتماعی می شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علیرضا شهریاری در حاشیه جلسه امروز کمیته در منطقه 12 شهرداری مشهد، با تاکید بر اینکه اگر در سطح شهر سرمایه‌گذاری‌های جدید انجام نشود اقتصاد شهر به پویایی لازم نخواهد رسید گفت: ما با سرمایه‌گذاری در تمام مناطق شهر به ویژه منطقه ۱۲ کاملا موافقیم چرا که انجام سرمایه‌گذاری مساوی با رفع مشکل بیکاری است.

   هر کاری که در شهر مشهد امکان سرمایه گذاری ایجاد کند با توجه با جمعیت 3 میلیون 200 هزار نفری شهر و 30 میلیون نفر مهمان سالانه، خدمت به مردم مشهد و مردم کشور تلقی می شود.

   وی خاطرنشان کرد: افزایش سرمایه گذاری سبب کاهش بیکاری و در نتیجه کاهش معضلات از جمله اعتیاد و فساد و جرم‌های مختلف می‌شود. چراکه به ازای هر یک درصد افزایش بیکاری در جامعه 1.3 درصد جرایم در جامعه افزایش می یابد؛ پس هرچه بیکار کمتر داشته باشیم به کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی کمک شده است، از اینرو در هر منطقه از شهرداری چنانچه امکان سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال فراهم شود شورای شهر کاملاً موافق انجام آن خواهد بود.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص جلسات کمیته نظارتی هم گفت: روال کار کمیته های نظارتی شورا آن است که مشکلات ارباب رجوعان شهرداری‌های مناطق در حضور شهردار منطقه بررسی و به ارائه راهکار می رسیم. در جلسه امروز نیز مشکلاتی که اشخاص حقیقی و حقوقی در خصوص برخی مجوزها و صدور پروانه‌ها داشتند در کمیسیون نظارتی مطرح شد.

   تعداد بازدید: 59
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 7069    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,036,811
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد