• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 26
   کد: 183100
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد؛

   منطقه 4 مستعد برای اجرای پروژه های بزرگ سرمایه گذاری است

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه جلسه کمیته نظارتی شهرداری منطقه چهار، این منطقه را منطقه ای مستعد برای اجرای پروژه های سرمایه گذاری بزرگ دانست.
   منطقه 4 مستعد برای اجرای پروژه های بزرگ سرمایه گذاری است

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، محمدحسین ودیعی عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه این جلسه گفت: منطقه 4 به دلیل پتانسیل های خوبی که در زمینه های مختلفی همچون اراضی بزرگ مقیاس، نزدیکی به حرم مطهر و مرکز شهر، وجود بزرگراه و دسترسی های خوب به مناطق مختلف شهر دارد مستعد اجرای پروژه های بزرگ سرمایه گذاری است.

   نایب رئیس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: در این منطقه اراضی بزرگ چندین هکتاری با 52 مالک داریم که با توافق با این مالکین می توان در این زمین ها پروژه های مسکونی، تفریحی، گردشگری و ورزشی طراحی و اجرا کرد.

   ودیعی به حریم منطقه 4 اشاره کرد و افزود: یکی دیگر از ظرفیت های بسیار خوب این منطقه حریم 2500 هکتاری است که با توجه به ویژگی های ذکر شده، این امکان را برای ایجاد پروژه های سرمایه گذاری تفریحی و گردشگری بزرگ و یا پروژه های خدماتی و تجارتی شهر به ویژه در حوزه های انبارداری، بنکداری کالا و خدمات فراهم کرده است.

   وی با بیان اینکه دو پروژه ورزشی مجموعه آبی شهید قربانی و گود کشتی با چوخه شهید بابانظر در منطقه 4 در حال اجرا هستند، خاطرنشان کرد: در کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد به شدت دنبال این هستیم که پروژه های ورزشی در حال اجرای این منطقه در سال جاری به اتمام برسد.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در پایان اظهار کرد: امیدواریم با مشارکت همه شهروندان به ویژه بزرگ مالکان منطقه و با اعلام حمایت شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری بتوانیم در آینده ای نزدیک شاهد توسعه و رشد خوبی در این منطقه باشیم.
    

   تعداد بازدید: 26
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4725    بازدید کنندگان دیروز: 8000    کل بازدید ها : 4,622,281
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد