• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 26
   کد: 183093
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد؛

   اختصاص 2.2 میلیارد تومان برای آماده سازی مدارس در استقبال از مهر 98

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه جلسه کمیته نظارتی منطقه 4 گفت: برای آماده سازی مدارس در استقبال از مهر 2.2 میلیارد تومان اختصاص داده شده است.
   اختصاص 2.2 میلیارد تومان برای آماده سازی مدارس در استقبال از مهر 98

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی اظهارکرد: براساس مصوبه و تکلیف شورای اسلامی شهر مشهد برای آغاز سال تحصیلی 98 ، شهرداری مشهد دو میلیارد و 200 میلیون تومان برای آماده سازی مدارس در زمینه های مختلفی مانند آسفالت، رنگ آمیزی، هرس درختان، شستشو و تنظیف هزینه می کند.

   فیضی با بیان اینکه در همین راستا در منطقه 4 شهرداری مشهد 35 مدرسه حسب نیاز آماده سازی شده است، ادامه داد: اول مهرماه نیز برنامه هایی برای نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید به صورت نمادین در دو مدرسه منطقه اجرا می شود.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخودار شورای اسلامی شهر مشهد در بخش دیگری از سخنانش به آخرین گزارش معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری مشهد اشاره کرد و افزود: براساس این گزارش شهرداری منطقه 4 از نظر زمانبندی اجرای پروژه ها، ثبت و پرداخت صورت وضعیت ها و مسائل اعتباری پروژه ها رتبه ممتاز و خوبی کسب کرده است.

   وی اذعان داشت: امیدواریم با توجه به اینکه بخش اعظم این منطقه در مناطق پیرامونی و کم برخودار است، این روند خدمتگذاری با همین سرعت و دقت که مورد رضایت شهروندان است، ادامه داشته باشد.

   فیضی به کمبود فضای سبز در منطقه 4 اشاره کرد و بیان داشت: یکی از مشکلات اساسی این منطقه تامین زمین برای احداث فضای سبز است که با این وجود در دوره دوساله ای که از عمر شورای پنجم گذشته با توجه به امکانات، بوستان 4 هکتاری لاله و نرگس را در پنجتن 55 تحویل شهروندان دادیم و دو بوستان خطی دیگر در حاشیه بزرگراه شهید بابانظر و بولوار آفرینش نیز در حال اجرا هستند.

   وی در پایان خاطرنشان کرد: این منطقه در تلاش است با تامین زمین با کاربری مربوطه در احداث بوستان و فضای سبز فعالیت های بیشتری انجام دهد و شورای اسلامی شهر مشهد نیز از این اقدام حمایت خواهد کرد.
    

   تعداد بازدید: 26
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4141    بازدید کنندگان دیروز: 8000    کل بازدید ها : 4,621,697
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد