• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 165
   کد: 183010
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد:

   لزوم مشارکت ساکنان در تعریض معابر در خیابان های کم عرض مناطق‌ پیرامونی

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد بر لزوم مشارکت ساکنان در راستای تعریض معابر در خیابان های کم عرض مناطق پیرامونی تاکید کرد و گفت: این موضوع بدون مشارکت شهروندان و ساکنان این مناطق عملیاتی نخواهد بود.
   لزوم مشارکت ساکنان در تعریض معابر در خیابان های کم عرض مناطق‌ پیرامونی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در جریان بازدید از محله شهید خوش سیما در جمع اهالی محله در مجتمع فرهنگی ولی عصر(عج) حاضر شد و اظهارکرد: شورای اسلامی شهر مشهد و مدیریت شهری به منظور رفع آب افتادگی ها در فصول بارندگی، جمع آوری آب های سطحی و احداث کانال های اصلی و فرعی این محله اقدام خواهد کرد.

   وی با بیان این که رفع این مشکل به رقمی بالغ بر 10 تا 15 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، تصریح کرد: برای بازگشایی معبر اصلی این محله که مشکل اساسی این محدوده نیز به شمار می رود، همکاری دفتر تسهیل گری، شهرداری و از همه مهم تر مشارکت مردم و مالکان و تشکیل هیئت امنای محلی به عنوان نماینده اهالی راهگشا است.

    رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به استقرار 20 دفتر تسهیل گری در راستای اهداف بازآفرینی محلات مناطق بیان کرد:  کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار، توسعه و ایجاد شبکه فاضلاب و اجرای طرح اگو شهرک شهید رجایی، شهید باهنر، پورسینا و شهید خوش سیما را پیگیری خواهد کرد.

   تعداد بازدید: 165
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4078    بازدید کنندگان دیروز: 2849    کل بازدید ها : 7,123,189
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد