• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 134
   کد: 183004
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس:

   پرداخت یارانه 85 میلیاردتومانی شهرداری با شرکت های اتوبوسرانی بخش خصوصی/ ساخت ایستگاه های خط 3 مترو پس از برگزاری مناقصه

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: امسال 85 میلیاردتومان بابت مابه‌التفاوت بهای تمام شده خدمات و کرایه دریافتی از مسافران به بخش خصوصی اتوبوسرانی در سال 98 اختصاص پیدا کرد.
   پرداخت یارانه 85 میلیاردتومانی شهرداری با شرکت های اتوبوسرانی بخش خصوصی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در گفتگو با خبرنگار ما به تشریح دستورکارها و موارد بررسی شده در هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد پرداخت و اظهارکرد: در این جلسه شهرداری موظف شد برای احداث ایستگاه های فاز اول خط 3 قطارشهری اسناد مناقصه تهیه کند.

   وی با بیان اینکه تهیه اسناد مناقصه در جهت شفاف‌تر شدن فرآیندها انجام می‌شود، گفت: هم‌اکنون قرارگاه خاتم‌الانبیاء در 3 ایستگاه باب‌الجواد(ع)، میدان شهدا و باب‌الجواد(ع) در حال اجرای عملیات عمرانی است و لذا به منظور عدم تداخل فعالیت‌ها، به جز ایستگاه های یاد شده، احداث سایر ایستگاه‌ها در قالب مناقصه واگذار خواهد شد.

   بهاروند در ادامه صحبت های خود افزود: دومین دستورکار این جلسه، به موضوع پرداخت مابه‌التفاوت بهای تمام شده خدمات و کرایه دریافتی از مسافران به بخش خصوصی اتوبوسرانی در سال 98 اختصاص پیدا کرد.

   رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه سال گذشته با توجه به تغییرات نرخ ارز تا 209 درصد یارانه پرداختی شهرداری به شرکت های بخش خصوصی افزایش یافت، تصریح کرد: امسال مبلغ 85 میلیاردتومان یارانه به شرکت های اتوبوسرانی بخش خصوصی پرداخت می‌شود؛ در حالیکه سال گذشته این عدد 57 میلیاردتومان بوده است.

   بهاروند گفت: روزانه 900 هزار سفر توسط ناوگان اتوبوسرانی انجام می‌شود که 550 هزار سفر را ناوگان اتوبوسرانی بخش خصوصی انجام می‌دهند.

   تعداد بازدید: 134
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 795    بازدید کنندگان دیروز: 1822    کل بازدید ها : 6,919,813
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد