• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 182816
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در مرکز 137:

   تخصیص 5 میلیاردتومان اعتبار در جهت تحقق شهر بدون معتاد

   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهدمقدس گفت: وجود معتادین متجاهر زیبنده شهر امام‌رضا(ع)، امام مهربانی‌ها نیست و در همین راستا، علی‌رغم اینکه وظیفه‌ای نداریم، شورای شهر برای سال های 97 و 98 مجموعا 5 میلیارد تومان به این حوزه اختصاص داد و در جهت کمک به ستاد مبارزه با مواد مخدر قدم برداشت.
   تخصیص 5 میلیاردتومان اعتبار در جهت تحقق شهر بدون معتاد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علیرضا شهریاری صبح امروز و در ادامه طرح چهارشنبه های پاسخگویی، در مرکز 137 شهرداری حضور پیدا کرد و پاسخگوی تماس های تلفنی شهروندان بود.

   وی در پایان به گفتگو با خبرنگاران پرداخت و ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان مرکز 137، اظهارکرد: این مجموعه باید بلندگوی مشکلات و معضلات شهر و شهروندان باشد و انتظار داریم صادقانه صدای مردم را به گوش مسئولین برساند.

   شهریاری با تاکید بر اینکه مرکز 137 باید تماس های مردمی را تا زمان حصول نتیجه پیگیری کند، گفت: درصورتیکه مطالبات و شکایات مردمی در سطح های پایین به نتیجه رسید، باید آن را به مقام های بالاتر ارجاع دهند تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.

   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در ادامه افزود: مردم وقتی ببینند که مدیریت شهری پیگیر مسائل و مشکلات آنهاست، اعتماد پیدا می‌کنند و هرچقدر 137 را پویا و توانمند کنیم، سطح اعتماد شهروندان نیز افزایش می‌یابد و میتوانند خیلی از مشکلات و مسائل خود را با تلفن حل کنند.

   وی در ادامه صحبت های خود به طرح «شهر بدون معتاد» اشاره کرد و گفت: وجود معتادین متجاهر زیبنده شهر امام‌رضا(ع)، امام مهربانی‌ها نیست و در همین راستا، علی‌رغم اینکه وظیفه‌ای نداریم، شورای شهر برای سال های 97 و 98 مجموعا 5 میلیارد تومان به این حوزه اختصاص داد و در جهت کمک به ستاد مبارزه با مواد مخدر قدم برداشت.

   شهریاری با بیان اینکه همه باهم باید در جهت تحقق شهر بدون معتاد گام برداریم، افزود: یکی از علل روی آوردن جوانان به اعتیاد، بیکاری و فقدان فضاهای بانشاط و شاد است که در این راستا خوشبختانه تاکنون گام های تاثیرگذار و حائز اهمیتی برداشته شده است.
    

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 6610    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,036,352
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد